Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 17

  • 96 601
  • 742
# 720
Джаста праста, хахахахахах, тези са култови 😂😂😂😂😂😂😂.

В момента нямам любими реклами, чакам коледните ✌
Виж целия пост
# 721
Джаста Праста, разхилих се с глас на твоя пост. Този Космодиск наистина е култов. Оправи ми настроението Satisfied
Виж целия пост
# 722
Пример за лоша реклама-тази дето започваше с кръгла нула. Не знам за другите, но просто ще пренебрегна тази реклама. Самия текст отблъсква.
Добре, че има кой да се влияе от тези реклами, че ако всички бяха като мен, просто нямаше да ги има.
Виж целия пост
# 723
Джаста, култови са Smile
Хайнекен няма лоша реклама. Но тази ми е любима форевър
https://www.youtube.com/watch?v=xUcRNEOqfzU Yum
Виж целия пост
# 724
А помните ли тази на Джъмбо, дето вървя 25 дни-до Коледа, като всеки ден отмятаха по един ден, до настъпването на Коледа? Една от най-досадните-дори не можеше да се разбере какво пеят.
Дали и тази година ще пръснат пари за такава реклама?
Виж целия пост
# 725
Пак пуснаха рекламата на Милка, която звучи като немски порно филм от 80-те години на миналия век.
Виж целия пост
# 726
А помните ли тази на Джъмбо, дето вървя 25 дни-до Коледа, като всеки ден отмятаха по един ден, до настъпването на Коледа? Една от най-досадните-дори не можеше да се разбере какво пеят.
Дали и тази година ще пръснат пари за такава реклама?
Сигурно.
А помните ли на Джъмбо с едно дете по потник?
Оф, не харесвам реклами с деца. Не са ми мили. Дразнещи са.
Виж целия пост
# 727
Пак пуснаха рекламата на Милка, която звучи като немски порно филм от 80-те години на миналия век.
Ужасна е. Защо продължават да я лансират? Като започне това мучене и направо подивявам.
А толкова бяха хубави рекламите им с мармота, който завиваше шоколад YumYum
Виж целия пост
# 728
Е, тази на Джъмбо с влака беше много тъпа верно и адски досадна, всеки ден по 25 хиляди пъти, с дните до Коледа и песничката.
Имаха една коледна с комини и цветен прашец, тя беше много приятна, единствената, която им харесвам.
Виж целия пост
# 729
Джъмбо имаха още една реклама-с някакво чудовище и красива жена. Бих я похвалил тази реклама. Всъщност може би песента правеше рекламата-беше много добре подбрана.
Виж целия пост
# 730
Пак почнаха с Веселия барабанчик - тази реклама е побъркваща - има да ни я повтарят...
Виж целия пост
# 731
Доста време не можех да разбера рекламата на Метро "каква е разликата между колата и шейната", защото все чувах "каква е разликата между колата и жената".  ooooh!  Сега пак неправилно чух за някаква отстъпка със 125%, но бързо се светнах, че в мен е грешката. hahaha
п.п. Май трябваше да се изтипосам при муните.  newsm78  hahaha
Виж целия пост
# 732
Споко! Ако не се гледа рекламата на Метро, наистина се чува 125%.
И аз така чух и ми направи впечатление голямата отстъпка Grinning
Виж целия пост
# 733
Супер отстъпка - не само, че стоката става безплатна, ами и ти подаряват 25% от стойността й))
Виж целия пост
# 734
Развих супербърз рефлекс да давам MUTE на рекламата на Албени.
Ужасно противна е,  неадекватна реклама. Музиката без коментар също, и дори мацката не ми харесва как се връзва с тази реклама, и неадекватната емоция. У Ж А С
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия