На колко години са децата ви, досега колко пъти са пили антибиотик?

  • 18 462
  • 143
# 60
На 2г и е пила Клацид,Зинат,Аглументин и два пъти венозно,абе горе-долу 5-6 пъти.Знам ,че е много вредно  но като ми се разболее това е спасението.
Виж целия пост
# 61
Синът ми е на 3год. и 4мес. и е пил 2 пъти антибиотик Сумамед.
Виж целия пост
# 62
Ния е на 3 од и 3 месеца и е пила антибиотик 3-4 пъти, не мога да се сетя точно.
За първи път пи на 11 месеца.
Виж целия пост
# 63
Синът ми е 3г. и 5м.,досега е пил около 5 пъти антибиотик -само и единствено за ушни инфекции.
Дъщеря ми -също на 3г и 5м. е пила само 2пъти-за бронхолит.
Виж целия пост
# 64
сина ми е на 3 години и 8 месеца и е пил два пъти до сега антибиотик и двата пъти Аугментин - единия път на две години и нещо и после към 3 годишна възраст и двата пъти заради ангина
Виж целия пост
# 65
два пъти, сега слагаме инжекции - значи общо три.
Виж целия пост
# 66
Ние сме на 1г и 9м.Не помня ве4е то4ният им брои,то да де да бе6е един. Sad
Виж целия пост
# 67
Да чукна на дърво, все още не се е налагало!
Виж целия пост
# 68
Пила е веднъж Аугментин,защото педиатърът не вярваше,че проблемът е в никненето на зъбите Twisted Evil
Виж целия пост
# 69
За 1 г 5 м два антибиотика - Клацид и Цефзил.
Виж целия пост
# 70
Дъщеря ми е на 2 год. и от изчетеното тук виждам ,че май тя ще постави рекорд по изпити най много антибиотици.За една година детето ми изпи 15 антибиотика[не мога да ви опиша в какъв стрес бях изпаднала]Сигурно от цял месец пет дена да е била здрава и от тогава казах КРАЙ на традиционната медицина и я лекувам само с хомеопатия.
Виж целия пост
# 71
На година и 1 месец сме.Засега не ни се е налагало да пием антибиотици,надявам се да се отложи този момент колкото се може повече Praynig
Виж целия пост
# 72
За първи път-на около 3г. и 10 м.До сега-общо 3 пъти,все заради възпаление на ушите.Решихме се обаче да извадим сливиците,защото Александра не вдига температура изобщо и го докарахме без признаци до остър отит,с пробиване на ушите и дренажи,и....Иначе ако вдигаше температура,опасявам се,че цифрата щеше да е доста по-голяма.Но пък съм си позволяваля да пренебрегна лекарско предписание и да се спасяваме с хомеопатия.Има ги едни такива доктори-ентусиасти,дето и само за зачервено гърло ти дават антибиотик...Не че прекалявам със своеволията,де! Confused
Виж целия пост
# 73
Каката е пила около 7 пъти ,докато малката ве4е 2 пъти.
Първият път беше на около 15 дни когато от сестра си прихвана вирус и се беше позапушила бая .
А вторият преди 10 дни .
Виж целия пост
# 74
За година и осем месеца нито веднъж !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия