Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от симптомите, обсъдени във форума?
Какви са препоръките за изследвания и лечение на проблеми със зачеването?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от симптомите, обсъдени във форума?
-
Какви са препоръките за изследвания и лечение на проблеми със зачеването?
-
Какви преживявания се споделят във форума?
-
Какво представлява TSH и какви са нормалните стойности за естествено забременяване?

. Та мисълта ми е да не чакаш да стане 0 за Ц. Вярвам,че следващата Б ще е до термин,може би само нещо трябва да се побутне.Беше писала,че и при двете Б досега прогестеронът е нисък.Той е такъв и при нездрава бременност и за мен не е много ясно кое е причината -ниският прог. не достига да се задържи Б ,или ембрионът е некачествен и затова прог. е нисък. Моят беше нисък,когато забременях беше под средните стойности за ЛФ,но допълнително ми изписаха чак на 12ти ден закъснение.Дотогава си карах с " моя" и Б се задържа.
Късмет на работещите, две чертички на чакащите (и да не дочакате), а на вече бременните - успешни мами след 9 месеца
хайде и аз чакам ,някоя девойка да развее победонсно някой тест