Бяло течение - въпрос

  • 2 004
  • 8
Здравейте момичета. Имам няколко въпроса към вас.
Имах бяло течение доста време, след прегледа и изследванията се оказа,че нямам проблем, но лекарката ми изписа лечение с хапчета (по схема), Полижинакс и след това Гинофлор.
Вагиналните таблетки Полижинакс бяха 12 броя и след тях Гинофлор.
Въпросите са ми първо понеже не всички таблетки от Полижинакса ги поставих правилно (трябваше ми малко време да разбера как точно се поставят) дали да си взема още една опаковка или това ще е прекалено много ?
И другия ми въпрос е за таблетките Гинофлор използват ли се по време на цикъл?
Ще съм много благодарна ако ми отговорите.
Виж целия пост
# 1
В крайна сметка ти постави ли всички таблетки Полижинакс?

Не, не се ползват по време на цикъл. Ако правилно помня и те се поставят като Полижинакса, а не се пият.
Виж целия пост
# 2
След като микробиологията ти е била чиста, защо ти е изписала антибиотик?
Виж целия пост
# 3
В крайна сметка ти постави ли всички таблетки Полижинакс?

Не, не се ползват по време на цикъл. Ако правилно помня и те се поставят като Полижинакса, а не се пият.

Поставих всички, но не мога да кажа че всички съм ги поставила правилно честно казано.
Благодаря ти за отговора за Гинофлора.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
След като микробиологията ти е била чиста, защо ти е изписала антибиотик?

Всъщност освен Полижинакса и Гинофлора ми изписа и хапчета Itraconazol Fungizol който да пия по схема. Пият се по 3 хапчета през 15 дена и това се повтаря мисля че 3 пъти.
Виж целия пост
# 5
Интраконазола е за гъбички - много силен? Как така ще го пиете без да имате гъбички? Задължително пийте пробиотик и слагайте лактобацили.
Виж целия пост
# 6
Интраконазола е за гъбички - много силен? Как така ще го пиете без да имате гъбички? Задължително пийте пробиотик и слагайте лактобацили.

Нямам представа, но реших че е ок щом са само по 3 хапчета през 15 дена... Почти го изпих, сега късно ли е за пробиотици?
Почти приключих с всички хапчета но за сега няма никакъв резултат... Дали трябва да изчакам малко?  Confused
Виж целия пост
# 7
Интраконазола е за гъбички - много силен? Как така ще го пиете без да имате гъбички? Задължително пийте пробиотик и слагайте лактобацили.

Нямам представа, но реших че е ок щом са само по 3 хапчета през 15 дена... Почти го изпих, сега късно ли е за пробиотици?
Почти приключих с всички хапчета но за сега няма никакъв резултат... Дали трябва да изчакам малко?  Confused

Най-добре ги започнете при първа възможност. Успех.
Виж целия пост
# 8
Не знам дали тук е мястото да попитам но съм доста притеснена... По време на хапчетата Гинофлор с приятелят ми имахме контакт без да се пазим. От тогава и двамата имаме оплаквания, при мен се появи сърбеж и странна течност различна от бялото течение което имах доста време... Може ли да е от Гинофлора, защото и двамата не сме имали проблеми, дори съвсем скоро си направих изследвания. Ще съм много благодарна ако някой може да ми отговори преди да успея да отида на лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия