"София - Ден и Нощ" - 26

  • 97 611
  • 858
# 405
Аз само не разбрах защо му отдадохме толкова значение на този въпросния, чието име даже не знам Sweat Smile
Виж целия пост
# 406
Какво ще кажете за реакцията на Ясен за купона 😅
Виж целия пост
# 407
Ясен за втори път ме дразни с реакцията си. Първия път беше, когато баба му му обясняваше как да имат деца и сега. Калина, че си е виновна, виновна е, затова че искаше да си тръгне по-рано, но пък и той ми изглежда някакъв супер ограничен човек по принцип.
Виж целия пост
# 408
На мен още от самото начало ми е малко ограничен, и след случките с бабата съвсем ме отчая. За рождения ден и тя беше виновна, но какво пречише да го отбележат в събота, примерно?! Голяма драма стана.
Виж целия пост
# 409
На мен пък ми стана смешно какви думи използваха да го опишат този рожден ден. Човек, ако не знае за какво иде реч ще си помисли, че става въпрос за голямо събиране - цялата рода и пр., а пък то.. Grinning
Виж целия пост
# 410
На мен пък ми стана смешно какви думи използваха да го опишат този рожден ден. Човек, ако не знае за какво иде реч ще си помисли, че става въпрос за голямо събиране - цялата рода и пр., а пък то.. Grinning
Ха ха ха ха, това също, още от закуската с бухтите. Тази жена сигурно отива в кантората,  миришеща на пръжки
Виж целия пост
# 411
Значи като се замисля като си говориха сутринта с Калина и той й показа колието, което е купил я помоли да попита да се прибере по-рано, да ... наготвят нещо, да си празнуват и явно тя затова искаше да се прибере по-рано, за да готви. Реално ако не беше питала да си тръгва, щеше да си тръгне съвсем навреме и да има възможност и китка да купи и вечеря да приготви.

На мен още от самото начало ми е малко ограничен, и след случките с бабата съвсем ме отчая. За рождения ден и тя беше виновна, но какво пречише да го отбележат в събота, примерно?! Голяма драма стана.

То и аз му се дразня от началото Stop, но от тези случки ми се е отвратил съвсем и ми е леко непоносим.

А на Калина като й видя пробитата ръка изпитвам болка. По едно време изглеждаше като възпалено мястото, където е обецата.
Виж целия пост
# 412
Доста се беше възпалило по-рано, 🤢 и наистина можеше да спести да говори за това тържество и да си тръгне на време Simple Smile)
Виж целия пост
# 413
Аз на нейно място изобщо не бих търпяла такова отношение и бих си тръгнала веднага от тази работа.  Такива хора като онази дето се има за шефка не се променят според мен никога, все ще я мачка,все ще и тръшва папките ако спомене, че има личен ангажимент.
Мисля си дали Калина няма да и вземе любовника, онзи втория шеф който го споменават само по име за сега.
Виж целия пост
# 414
О, да, такива церберки като тази не се променят- работила съм със същата гадина и накрая напуснах, пък и то си имаше текучество за позицията именно заради тази колежка....

Интересна развръзка ще е ако се хване с любовника, но с държанието на ясен и всичко останало няма да се учудя.
Виж целия пост
# 415
http://hotarena.net/razkritie-na-hotarena-eto-koia-e-kiflata-s-o … olichno-zavedenie
Виж целия пост
# 416
А дали и тя играе себе си в сериала?
Виж целия пост
# 417
Русата Поли от по-рано в сериала ,участва в новия клип на Криско и Слави ( 3:25 мин.)
Виж целия пост
# 418
Русата Поли от по-рано в сериала ,участва в новия клип на Криско и Слави ( 3:25 мин.)
Ана-Мария също..
Виж целия пост
# 419


https://www.facebook.com/kalina.kuzmanova.7/posts/2135325056484890
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия