На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 157 445
  • 735
# 525
Днес ми споменаха, че Бизим в Одрин го нямало - ремонтирали сградата. Инфото е от последните дни на миналата година. Дали вече работи или са го затворили напълно?
Виж целия пост
# 526
Относно праховете - аз по принцип си ползвам Персил Сензитив, и като цяло такива, които са за чувствителна кожа, заради детето. Има ли такива подходящи, да ме ориентирате като имена как са и като цени?
Да повторя питанката си, с надежда все пак някой да ми отговори Wink
Ще пътувам утре
Виж целия пост
# 527
Утре евентуално ще ходим до Одрин, но понеже не е сигурно, не ми се обменя валута. Дали не е вариант, ако все пак отидем, да изтегля 400 лири от банкомат и да плащам с карта, където може? Дали ще ми се оскъпи много така?

И другото, малко се притеснявам, че може да се наложи дълго чакане на границата, та питането ми е към хората с по-голям стаж, дали не е по-удачно да идем в понеделник? Целта ни е да се поразходим, да минем през Карфур, Кипа, Марги, да хапнем по един джигер, да намерим магазин на Поларис и да си купим обувки. Пазарите не са лоши, но много народ на едно място Flushed

Зависи от условията на твоята банка. На мен би ми струвало 2 евро + 1,5 процента от изтеглената сума. Иначе като гледам програмата ти, май само за джигера ще ти трябва кеш. На останалите места ще плащаш с карта.

Виж целия пост
# 528
Относно праховете - аз по принцип си ползвам Персил Сензитив, и като цяло такива, които са за чувствителна кожа, заради детето. Има ли такива подходящи, да ме ориентирате като имена как са и като цени?
Да повторя питанката си, с надежда все пак някой да ми отговори Wink
Ще пътувам утре

И мен също това ме интересува.Ще следя.Мислех и ние утре да отскочим но го отлагаме за следващата седмица да има кой да гледа бебо а аз спокойно да си обиколя.
Виж целия пост
# 529
Относно праховете - аз по принцип си ползвам Персил Сензитив, и като цяло такива, които са за чувствителна кожа, заради детето. Има ли такива подходящи, да ме ориентирате като имена как са и като цени?
Да повторя питанката си, с надежда все пак някой да ми отговори Wink
Ще пътувам утре

Има Ариел за чувствителна кожа с бебеnce на тубата. Имаше за 27 пранета (1,75 л.) и по-голяма разфасовка. Има го и за бяло и за цветно. Върти ми се нещо от рода на 28-28 лири за малката туба, която взех. По принцип не помня цени. Това на борсата в Одрин преди седмица.
Виж целия пост
# 530
Днес ми споменаха, че Бизим в Одрин го нямало - ремонтирали сградата. Инфото е от последните дни на миналата година. Дали вече работи или са го затворили напълно?
[/quote На 6 април т.г. пазарувахме в Биз им. Работи си магазинът. Намира се непосредствено преди Кипа.
Виж целия пост
# 531
Утре евентуално ще ходим до Одрин, но понеже не е сигурно, не ми се обменя валута. Дали не е вариант, ако все пак отидем, да изтегля 400 лири от банкомат и да плащам с карта, където може? Дали ще ми се оскъпи много така?

И другото, малко се притеснявам, че може да се наложи дълго чакане на границата, та питането ми е към хората с по-голям стаж, дали не е по-удачно да идем в понеделник? Целта ни е да се поразходим, да минем през Карфур, Кипа, Марги, да хапнем по един джигер, да намерим магазин на Поларис и да си купим обувки. Пазарите не са лоши, но много народ на едно място Flushed
Според мен отидете понеделник. Ние преди седмица ходихме тогава и по магазините беше много спокойно. Само по главната беше истински фраш. Набелязали сте си доста обекти за посещение и може да не ви стигне времето за всички магазини. И при положение, че ще ходите по големите магазини, за какво ти е кеш? Навсякъде приемат карти и курса по тях е най-изгоден. Най-много да си вземете пари за заведенията, в които ще се храните.
Хубав индирим пожелавам 😁
Виж целия пост
# 532
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?
Виж целия пост
# 533
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?

Не знам какво ти трябва. Предполагам нещо дребно, защото не искаш да рискуваш да плащаш мита на границата. В Кипата има сектор за техника
Виж целия пост
# 534
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?

Не знам какво ти трябва. Предполагам нещо дребно, защото не искаш да рискуваш да плащаш мита на границата. В Кипата има сектор за техника

Примерно за детето PlayStation ще намеря ли
Виж целия пост
# 535
Благодаря, момичета! Проверих и тарифите на банката. Взимат 4-5 лв + 1.5% от сумата, която се тегли. Та, не е болка за умиране.

Иначе пътуването отпада засега Sad Приятен алъш-вериш на останалите, които ще пътуват
Виж целия пост
# 536
Здравейте, момичета!
На 06.04 бяхме в Одрин през Лесово! По 5 часа на отиване и на връщане се забавлявахме на митницата.Това са цени на праховете от един скалд на Борсата някъде може и да са по-ниски като се пазариш.
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/30698207_962 … c&oe=5B27BB36
 Цените на лекарствата са завишени, при следващо ходене ще се опитам да направя списък с актуални цени.
Благодаря на всички, които споделят информация.Чета ви с интерес и много ми помогнахте при първото ми ходене в Одрин!
Виж целия пост
# 537
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?

Не знам какво ти трябва. Предполагам нещо дребно, защото не искаш да рискуваш да плащаш мита на границата. В Кипата има сектор за техника

Примерно за детето PlayStation ще намеря ли

Скъпи са.  Имат мито за стока извън ЕС и няма кирия за голяма техника в Турция. 
Някой сушоарче само
Виж целия пост
# 538
Благодаря, момичета! Проверих и тарифите на банката. Взимат 4-5 лв + 1.5% от сумата, която се тегли. Та, не е болка за умиране.
Вариант за внезапно тръгване
На последната бензиностанция към КА -Шел- има чейнч
В Одрин на входа на закрития базар до лалетата - има чейнч
И на двете места курса е изгоден. Само докато излезеш от Б-я трябва да си намериш банкомат.
Плащай винаги с карта където може- по изгодно е от кеш.
Цените на лекарствата са завишени, при следващо ходене ще се опитам да направя списък с актуални цени.
Благодаря на всички, които споделят информация.Чета ви с интерес и много ми помогнахте при първото ми ходене в Одрин!
Не си правете труда - всички актуални цени могат да се видят в търсачката от 1-ва страница.
Виж целия пост
# 539
Здравейте, знае ли някой къде в Одрин мога да намеря ветеринарна аптека? Благодаря ви предварително Simple Smile

Хубав ден и успешна нова седмица!
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия