На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 157 448
  • 735
# 570
Моля, споделете какво/къде  работи като пазар - зеленчуков и/или дрехи в ПОНЕДЕЛНИК и ВТОРНИК.
Защото през май се задава един почивен ПОНЕДЕЛНИК 7-ми  и ВТОРНИК 1-ви Магазините не ги коментираме.
Виж целия пост
# 571
Моля, споделете какво/къде  работи като пазар - зеленчуков и/или дрехи в ПОНЕДЕЛНИК и ВТОРНИК.
Защото през май се задава един почивен ПОНЕДЕЛНИК 7-ми  и ВТОРНИК 1-ви Магазините не ги коментираме.

В Турция няма почивни дни за еснафа..
само 1. 2.  ден на баиряма са  затворени магазините..
почти всички работят NotStop..
Виж целия пост
# 572
Моля, споделете какво/къде  работи като пазар - зеленчуков и/или дрехи в ПОНЕДЕЛНИК и ВТОРНИК.
Защото през май се задава един почивен ПОНЕДЕЛНИК 7-ми  и ВТОРНИК 1-ви Магазините не ги коментираме.
Здравей.Ние ходихме вчера.Работят складовете,на чершията можете да отидете и по центъра.От магазините всичко работи през седмицата.
Виж целия пост
# 573
Ходих на 2 април - понеделник. Минах покрай петъчния пазар, имаше много хора вътре и повече от половината маси бяха отрупани със зеленчуци. Може би има селскостопански пазар в понеделник там, но така и не остана време за разглеждане.
Виж целия пост
# 574
Има една верига строителни магазини Tekzen, купували сме си ламинат от там.
Но в Одрин магазинът е доста по-малък, отколкото в Истанбул, и не знам как е с асортимента. Имат месечна брошура в сайта си, отваряте индирим каталог, и гледате.
Виж целия пост
# 575
Към тези, които са купували от там плочки - как вървят цените? Има ли голяма разлика? Имам турски плочки, но купени от тук. А пък, пусто, имат готини моделчета. А как ги носите,бе хора - с колата или с някое товарно камионче? Споделете.Kissing Heart
Виж целия пост
# 576
И на мен ми е интересно как ги носите. Няма ли проблем на границата?
Виж целия пост
# 577
И аз на опашката да разбера как става работата,  Hug
Не от грозно любопитство де Hug
Виж целия пост
# 578
Ма как ще е от грозно любопиство?! Grinning Grinning Grinning Питаме, че да облажим и ние някой ден Simple Smile))
Виж целия пост
# 579
Някой се интересуваше от Playstation 4. Не си заслужава май, цената му е 630 лв за 1ТВ версията. Това в Кипа.
Иначе проверихме за синия пазар ама във вторник не работи. По магазините в мола имаше много малко намаления и то предимно на зимните дрехи.
Който ходи с кола има някаква промяна на турската граница и преди последната бариера трябва да намерите един митничар който стои с таблет за да ви въведе данните вътре иначе ще ви върнат от последната кабинка.
Виж целия пост
# 580
Е каква е тази глупост Sad Защо трябва ние да търсим митничари, вместо те да си стоят на мястото и да си вършат работата... Ц ц ц... Благодаря, че предуреди де, че и без това ми е криво като минавам по граници, остава и да ме върнат и да се шашна съвсем Simple Smile
Виж целия пост
# 581
Е каква е тази глупост Sad Защо трябва ние да търсим митничари, вместо те да си стоят на мястото и да си вършат работата... Ц ц ц... Благодаря, че предуреди де, че и без това ми е криво като минавам по граници, остава и да ме върнат и да се шашна съвсем Simple Smile
Този митничар с таблета Smile все отвън си е стоял.
Виж целия пост
# 582
Проверявах за едни плочки, които тук са 31-32 лв/м2. По Нова година излизаха 15,50 лева, сега курса падна още, така, че цената ще е надолу. Сега, на мен ми трябват около 10 квадрата, не е кой знае колко тежко. За цял апартамент си е доста.Пътуваме от 91 година по няколко пъти в годината, и никога не сме имали проблем с нещо за вкъщи, но не прекаляваме естествено. Миялната беше най- обемното нещо.
Виж целия пост
# 583
Мъжът ми го метнах да гледа за ламинат.
Преди години гледах един турски ламинат тука във Варна.  Е, такъв хубав ламинат
повече не съм срещала. Буквално като паркет. Два пъти ходих в този магазин да ги
моля да ми го поставят. Но като разбраха, че няма да го поставят на туко що построен
апартамент ми отказаха.  Някъде десетгодишен ни беше тогава апартамента.
Повече такъв ламинат не съм виждала тука във Варна да се продава.
Явно чорбаджията се е оттеглил от нашият пазар. Той ако знаеше какви служители е имал ooooh!
А, може и да е разбрал и заради това да е напуснал нашият пазар. Подобен случайно видях във
един хотел в Доспат но беше германски и много тъмен. Разтърсих се по Фелибелийските пазари.
Имаха но само този много тъмният ламинат. Красив, лъскав но тъмен. Като оня турският с цвят на
златист дъб никъде не съм виждала.
Виж целия пост
# 584
бензина (6.15 tl) и дизела (5,55tl) фена скочи тук.. едвали вече  ще се намеят индирими.. Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия