Време вече не остана – през Април ще бъда мама !

  • 56 151
  • 465
# 90
Пих студено мляко и бебче се разхълца.
Глътнало е амниотична течност, нищо повече, няма отношение към това, което си яла/пила.
Виж целия пост
# 91
Като пия студен портокалов сок хълца, и като хапвам някои неща също. Феталната каза, че е от това.
Виж целия пост
# 92
Като пия студен портокалов сок хълца, и като хапвам някои неща също. Феталната каза, че е от това.
Не знаех, че има отношение, наистина, но явно може, мислех, че е от погълната течност Wink
Виж целия пост
# 93
От студено, кисело и някакви други храни можело.
Виж целия пост
# 94
Здравейте днес бях на преглед и тонове всичко е ок. Бебо е главично и горе долу 3 кг което ме радва много макар че ще сме секцио Blush. Пак купих това онова. Една приятелка ми препоръча този крем за зърна и искам да го споделя с вас бил е много ефикасен.
Виж целия пост
# 95
Откъде да намеря някакъв евтиничйк овлажнител?
Виж целия пост
# 96
Здравейте днес бях на преглед и тонове всичко е ок. Бебо е главично и горе долу 3 кг което ме радва много макар че ще сме секцио Blush. Пак купих това онова. Една приятелка ми препоръча този крем за зърна и искам да го споделя с вас бил е много ефикасен.
С какви съставки е и дали може да се използва направо при кърмене или се измива преди това? На мен ми препоръчаха крема за зърна на Матернеа, с ланилин е, а ако остане неизползвано количество може да се използва като балсам за устни.
Виж целия пост
# 97
Здравейте днес бях на преглед и тонове всичко е ок. Бебо е главично и горе долу 3 кг което ме радва много макар че ще сме секцио Blush. Пак купих това онова. Една приятелка ми препоръча този крем за зърна и искам да го споделя с вас бил е много ефикасен.
С какви съставки е и дали може да се използва направо при кърмене или се измива преди това? На мен ми препоръчаха крема за зърна на Матернеа, с ланилин е, а ако остане неизползвано количество може да се използва като балсам за устни.
Ето листовката е ТУК . На мен ми го препоръча приятелка акушерка която работи в АГ и затова съм я купила.
Не казвам да си купите непременно това , а исках да споделя че е добър крема.
Виж целия пост
# 98
Вече всеки ден чакам да прочета дали някоя мама не е родила преждевременно. Имам 2 седмици и ме хващат лудите. Хем искам да излиза ако ще и довечера, хем да си поседи поне още седмица, че да ида следващата на маникюр, козметик и фотосесия за бременни Relaxed
Виж целия пост
# 99
Като казахте маникюр, какво мислите за често срещаното мнение, че при раждане ( и секцио, и нормално) не трябва да имаме лак Grin
Виж целия пост
# 100
Здравейте днес бях на преглед и тонове всичко е ок. Бебо е главично и горе долу 3 кг което ме радва много макар че ще сме секцио Blush. Пак купих това онова. Една приятелка ми препоръча този крем за зърна и искам да го споделя с вас бил е много ефикасен.
И на мен ми беше препоръчано същото кремче от една акушерка. Даже ми даде тестерчета. Каза че е много добро и че дори може да се ползва за рани.
Виж целия пост
# 101
Като казахте маникюр, какво мислите за често срещаното мнение, че при раждане ( и секцио, и нормално) не трябва да имаме лак Grin

При определени състояния цветът на нокътната плочка се променя и е важен индикатор за лекарите. Май разрешават френски маникюр с прозрачен лак, но не съм сигурна.
Относно Гармастан - отмива се преди кърмене. Аз си купих Лансинох, който не се отмива, но не съм се мазала още
 с него, защото четох, че според консултантите по кърмене няма отношение предварителната подготовка към кърменето и разраняването на зърната.
Виж целия пост
# 102
Като казахте маникюр, какво мислите за често срещаното мнение, че при раждане ( и секцио, и нормално) не трябва да имаме лак Grin

Аз изрично питах и ми казаха, че няма проблем. А и вече веднъж съм била в операционна под пълна упойка и с гел лак, защото нямаше как да го махна сама преди операцията ми. По това, което аз четох, идеята е да се виждат ноктите, за да не посинеят, но явно си имат и други методи все пак да си следят влиянието на упойката. А и в крайна сметка не вярвам някоя да ражда под пълна упойка Rolling Eyes при епидуралната си казваш като те пусне, че почваш да усещаш, при секциото също.
Виж целия пост
# 103
На мен май ми падна тапата (жълта слуз) терминът ми е след 10 дена имам лек дисконфорт,но да видим какво ще стане.
Виж целия пост
# 104
На мен май ми падна тапата (жълта слуз) терминът ми е след 10 дена имам лек дисконфорт,но да видим какво ще стане.
Аз се чудя дали ще позная тапата, ако падне вкъщи, или ще я объркам с течение Joy прегледах доста снимки в чичо гугъл за по-сигурно хаха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия