Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 525
До тук Албания евентуално може да се класира на финала
Виж целия пост
# 526
Албанците също не стават
Виж целия пост
# 527
Как се гласува от апликацията? Казаха 20  гласувания може , но си я инсталих и не виждам откъде?

Може да се гласува, след като мине последното изпълнение. Предполагам, че тогава и ще ти се появи откъде да гласуваш.

Ние ще гласуваме със СМС-и от мобилните.
Виж целия пост
# 528
Още е рано за гласуването.Трябва всички песни да са представени на сцената.

Албанеца взе,че ми хареса.
Виж целия пост
# 529
На мен Белгия ми харесва. Да видим как ще е.
Виж целия пост
# 530
Още е рано за гласуването.Трябва всички песни да са представени на сцената.

Албанеца взе,че ми хареса.
за сега беше най-добре
Исландецът ми изглеждаше малко ошашавен.

Белгия ми допадна, но няма никакви ефекти...
Виж целия пост
# 531
Албанската песен не ми хареса, но пък певецът какъв глас извади...

На мен Белгия ми харесва. Да видим как ще е.
И на мен Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Белгийката ръкомаха като Лили Иванова.
Песента е хубава.
Виж целия пост
# 533
Албанецът  не беше зле.

Не виждам българско знаме.
Виж целия пост
# 534
Все още изпълненията са изискани и не са изпаднали в джендър линията.
Виж целия пост
# 535
Аз съм силно впечатлена от Азербайджан!!! Беше уау! Това сега белгийското момиче, също беше много добро.
И албанецът ми хареса.


Тихо сега за Чехия.
Сочени са за фаворити. Тихо да ги чуя! Simple Smile
Виж целия пост
# 536
Как се гласува от апликацията? Казаха 20  гласувания може , но си я инсталих и не виждам откъде?

Може да се гласува, след като мине последното изпълнение. Предполагам, че тогава и ще ти се появи откъде да гласуваш.

Ние ще гласуваме със СМС-и от мобилните.
на мен миналата година не ми ги е признало предполагам заради компанията, незнам ..ще опитам с смс , но си инсталирах апликацията 20 пъти и от там. Намерих в главното меню отгоре Осрам вотинг...
Виж целия пост
# 537
Аааааа знам я тази песен - не ми харесва!!
Виж целия пост
# 538
Мелодична е песента на чехите, но изглеждат инфантилно.
Виж целия пост
# 539
Ами... не харесвам чехите. Нищо особено като песен, едни танци - манци. Прехвалени, та прехвалени, чак дразнещи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия