Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 510
Въпросът е тази емоция да се предаде и пред екраните. То ясно, че в залата всичко е х100.
Виж целия пост
# 511
При нас почнаха да предават по телевизията, показват стари парчета.
Ох, дано всичко мине добре! Успех!
Виж целия пост
# 512
И по испанската започнаха преди 45 минути.
Виж целия пост
# 513
Успех на най-добрите! Настанявам се да го гледам с вас
Виж целия пост
# 514
Ще има 4 жени водещи, никакъв мъж. Евентуално да не се обиди Нета Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 515
И аз пред телевизора, нямам търпение Simple Smile
Успех и късмет!
Виж целия пост
# 516
Приятно гледане!
Виж целия пост
# 517
Сега пожелавам класиране на финал. Както се казва всичко да върви по реда си Peace
Виж целия пост
# 518
   
Виж целия пост
# 519
И аз при вас!  Hug

Много късмет на нашите, мисля, че имат голям шанс!  Peace
Виж целия пост
# 520
Дано да оценя по достойнство представянето и на останалите.
Толкова ми е нервно.
Азърбейджан ми е слаба като изпълнение.
Виж целия пост
# 521
Исландия е най-слабото изпълнение тази вечер.
Виж целия пост
# 522
Боже, Исландия какви неща представяха преди, още ми е мъка за Грета. Този е слаба ракия...
Виж целия пост
# 523
Исландия е най-слабото изпълнение тази вечер.

Направо ще ме приспи.  Whistling
Виж целия пост
# 524
Как се гласува от апликацията? Казаха 20  гласувания може , но си я инсталих и не виждам откъде?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия