Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 630
Най-добрите!
Виж целия пост
# 631
Епично, футуристично - казаха испанците.

Феноменални бяха. Като на запис.
Виж целия пост
# 632
УНИКАЛНИ ЕФЕКТИИИ!!!! леле настръхнах, много добре!
Виж целия пост
# 633
Направо настръхнах! Страхотно се представиха нашите!
Виж целия пост
# 634
Жана наиистани беше много на ниво. Пя страхотно!
Ефектите малко в повече ми дойдоха
Виж целия пост
# 635
YESSSSSSSSSS
Виж целия пост
# 636
Представиха се страхотно!!! Най-доброто представяне до момента.
Виж целия пост
# 637
Страхотни! Уникално представяне! Purple Heart
Виж целия пост
# 638
Македонката е забравила да си облече поличката.
Грешка,съблече се,има си всичко.
Няма да се притеснявам,че ще настине.
Виж целия пост
# 639
Ми... готини са македонците!
(това е единственият повод, по който мога да напиша такова изречение)


Да ви питам  - как са допуснали записани вокали за нашата песен?
Виж целия пост
# 640
Уникално! Най - добрите сме и като изпълнение и като визия, абе направо уаууу! Колкото и да е различна Нета кудкудякането й не може да се сравни с това.
Виж целия пост
# 641
Koлко изпълнения има днес?
Виж целия пост
# 642
Така. Първата задача е изпълнена. Отиват на финал Grinning
Видяха ги и тези които не знаеха за тях. Най добрите о момента.  Ефектно.
Браво!
Виж целия пост
# 643
Не съм пристрастна, но бяхме най-доброто до момента  Grinning А на Джони гласа трепереше.
Виж целия пост
# 644
И на мен ефектите не ми се понравиха много. Трей почна толкова зелен като, че всеки момент щеше да повърне...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия