Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 615
Обичам опера, но това не ми е много по вкуса. Нещо ми напомня на Ения...

Айде идат нашитеееее

П. П. Жана се хили като пач**а във визитката
Виж целия пост
# 616
Айде, късмет и кураж!!  Peace
Виж целия пост
# 617
ХАЙДЕЕ КЪСМЕТ НА НАШИТЕЕЕЕЕ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 618
Залата не избухна ли?
Виж целия пост
# 619
Естонката напомня Има Сумак.

Късмеееееееееееееееееееет!
Виж целия пост
# 620
Жана беше добре. Като лъвица
Виж целия пост
# 621
уникалниииии сааааааа
Виж целия пост
# 622
Озвучаването е много лошо...Нашите са най-добрите!!!
Виж целия пост
# 623
Е?

И сме по-красиви, и сме по-добри?
Виж целия пост
# 624
Чух Жана! Браво!
Виж целия пост
# 625
Браво. Много добре!!!
Виж целия пост
# 626
Френската водеща каза, че Жана е откраднала черуката на Sia 😂😂
Виж целия пост
# 627
Залата не избухна ли?
Избухна,избухна и в началото,и в края.

Много е хубава песента ни Heart
Виж целия пост
# 628
Настръхнах! Уникални! Пях, виках, детето подлудих Simple Smile)) Мъжът ми ме гледа изплашено Simple Smile На финал сме, няма как!
Виж целия пост
# 629
Страхотни бяха нашите. Стискам палци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия