Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 660
Жана беше бетон. Наистина изглеждаше кат офронт мен, нищо излишно в нея не видях.
Браво!
Тази от Хърватия не я слушам даже...
Виж целия пост
# 661
Е защо Мария трябваше да е зад сцената като тя прави епичния финал, само това не ми харесва.
Има право само на 5 човека на сцената.

Хърватката и на мен ми хареса
Виж целия пост
# 662
Абе не трябва ли като дават изпълнение като това на дамата от Израел да има предупреждения за нещо от сорта за хората със слаби сърца или такива, които вече заспиват.

За нашите - добре се справиха, ама на мен нещо не ми достигна.
Виж целия пост
# 663
На мен някак си ми се загуби силата на песента Sad Не знам дали заради слабата хореография, но очаквах повече. Жана обаче страшно ми хареса!

Много е слаба хореографията - направо никаква. Трей нали трябваше да изчезва по някое време.
Ефектите ни бяха някакви обикновени. Саша за какво е взела пари? За да облече Владо в пуловер ли?
Виж целия пост
# 664
Е защо Мария трябваше да е зад сцената като тя прави епичния финал, само това не ми харесва.

Сценографията не беше от най-добрите. Трябваше и на нея място да и направят.
Виж целия пост
# 665
Шведите в шведския форум не ни харесаха песента - трябвало да има "предупреждение за епилептици", дали имало и един българин в групата, всички били чужденци и групата била смесица между Black Eyed Peas и Sia.  bash

На мен ми харесаха Heart Eyes

Виж целия пост
# 666
Много ръкомаха тази хърватка. Иначе песента е Ок, ама си е за някой пиано бар да пийваш винце и за фон да върви парчето.
Виж целия пост
# 667
Много ми харесаха, а ефектите бяха страхотни. До тук не чух по-добри от тях! А като запяха народните мотиви и се разревах от кеф

И аз. И още не мога да спра.
Виж целия пост
# 668
Отдавна не помня да ми е било толкова скучно...
Виж целия пост
# 669
Е защо Мария трябваше да е зад сцената като тя прави епичния финал, само това не ми харесва.
Защото концепцията е друга.
Хърватката ми харесва Simple Smile Македонската не я чух, че още бях в еуфория от нашата Simple Smile
Виж целия пост
# 670
На мен някак си ми се загуби силата на песента Sad Не знам дали заради слабата хореография, но очаквах повече. Жана обаче страшно ми хареса!

Много е слаба хореографията - направо никаква. Трей нали трябваше да изчезва по някое време.
Ефектите ни бяха някакви обикновени. Саша за какво е взела пари? За да облече Владо в пуловер ли?

Да, и аз от началото на репетициите това повтарям. Не си е свършила работата. Ефектите на моменти бяха нелепи, като да се скалъпи нещо...
Виж целия пост
# 671
Шведите в шведския форум не ни харесаха песента - трябвало да има "предупреждение за епилептици", дали имало и един българин в групата, всички били чужденци и групата била смесица между Black Eyed Peas и Sia.  bash

На мен ми харесаха Heart Eyes



Еее как така тези "толерантни" шведи разделят по етнически признак!!! Smirk
Виж целия пост
# 672
Австрия!
Уникален глас! Blue Heart
Виж целия пост
# 673
Ми браво и на хърватите!

Без Чехия, Беларус и Израел - на всички браво!

На нашите най-много, въпреки че записът, който чух за Евровизия преди месец, беше най-впечатляващ и знаех, че ще спечелят с тази песен.
Много се пренавихме ли????
Виж целия пост
# 674
Черни българи 😂
Ама на фона на другите бози, ще се класират.
На мен ми харесаха пуловерчетата 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия