Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 645
Аз сигурно повече от тях се притеснявах, нищо не чух от изпълнението ни.
Виж целия пост
# 646
Чудесни бяха!  Heart Eyes
Браво на Жана, че го пусна този глас! Да им стискаме палци!
Виж целия пост
# 647
Koлко изпълнения има днес?

19
Виж целия пост
# 648
Харесват ми македонците. Много стилове в една песен, без да дразни.
Виж целия пост
# 649
Страхотни бяха... но от 20-30 секунда нататък, някак нямаше го това начало на песента, което те "ритва" на записа, само това им намерих като кусур Simple Smile дано на финала вече да е ок и там Simple Smile
Виж целия пост
# 650
Ми... готини са македонците!
(това е единственият повод, по който мога да напиша такова изречение)


Да ви питам  - как са допуснали записани вокали за нашата песен?
Не знам, ама нали и за Нета казаха, че какво там разрешили на запис.
Виж целия пост
# 651



Да ви питам  - как са допуснали записани вокали за нашата песен?

Няма записани вокали.
Виж целия пост
# 652
Ми... готини са македонците!
(това е единственият повод, по който мога да напиша такова изречение)


Да ви питам  - как са допуснали записани вокали за нашата песен?
Не е записан вокал, Мария Димова пее зад сцената
Виж целия пост
# 653
и аз пищях вкъщи - изкарах ума на домашните.
Македонската песен е сладурска.
Нашата просто е най-добра.
Виж целия пост
# 654
На мен някак си ми се загуби силата на песента Sad Не знам дали заради слабата хореография, но очаквах повече. Жана обаче страшно ми хареса!
Виж целия пост
# 655
Страхотни бяха... но от 20-30 секунда нататък, някак нямаше го това начало на песента, което те "ритва" на записа, само това им намерих като кусур Simple Smile дано на финала вече да е ок и там Simple Smile


Да, и аз чух някакво по-треперещо начало и по-различно от досегашните записи, които съм чувала. Първата ми мисъл беше "прецакали са се нещо".
Виж целия пост
# 656
Е защо Мария трябваше да е зад сцената като тя прави епичния финал, само това не ми харесва.
Виж целия пост
# 657
Хърватката ми харесва.
Виж целия пост
# 658
Тази я гледам и си мисля, че щеше да е подходящ пилон и някоя да се кълчи или съблича.

За нашите в началото имах чувството, че са тихи или не им достига сила ли, въздух ли
Виж целия пост
# 659
Много ми харесаха, а ефектите бяха страхотни. До тук не чух по-добри от тях! А като запяха народните мотиви и се разревах от кеф
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия