Американски колеж - единадесета тема

  • 93 168
  • 763
# 405
Само за статистиката : Тест - 27.47%    Съчинение - 14%
Краен: 41.47 %
Статус: ПРИЕТ СПИСЪК 1
Място: 89

Дъщеря ми е с по-висок тест /макар и значително по-нисък от пробните/, но има само 8% на есето и не е приета /и това е много, предвид че беше объркала темата/. Поплака малко и каза: "Ами реши ми се дилемата." Аз предпочитах да е приета и дилемата й да продължи, но здраве да е. Grinning
Виж целия пост
# 406
Нашият човек ходи сам на уроци по БЕЛ, че нямахме идея какво му е нивото. Математиката му е състезателна.
Виж целия пост
# 407
Не е приета моята, сега плаче. 😓
Виж целия пост
# 408
Моята дъщеря беше убедена, че няма да я приемат. Изхождаше от това, че не се е готвила за този формат. Ходи на уроци по БЕЛ и МАТ за НВО-то само.
Виж целия пост
# 409
Не е приета моята, сега плаче. 😓
мамина златна! Съжалявам! Но има вероятност за канене на резерви, защо така бързо отписвате тази идея! На кое място е?  ( може и на лични)
Виж целия пост
# 410
Само за статистиката : Тест - 27.47%    Съчинение - 14%
Краен: 41.47 %
Статус: ПРИЕТ СПИСЪК 1
Място: 89

Дъщеря ми е с по-висок тест /макар и значително по-нисък от пробните/, но има само 8% на есето и не е приета /и това е много, предвид че беше объркала темата/. Поплака малко и каза: "Ами реши ми се дилемата." Аз предпочитах да е приета и дилемата й да продължи, но здраве да е. Grinning
Много ли сте под чертата?! Колко и е теста?
Добре, че гледа напред детето! Съжалявам за равалената дилема! Успех нататък!

Честито на всички приети!
Виж целия пост
# 411
На приетите - честито!
Не резервите - късмет.
На останалите - горе главата и успех на матурите!!!

Честито на приетите!!

Ние сме доста под чертата.

Много съжалявам да го науча. Живота за съжаление поднася и неприятни изненади... Sad
Виж целия пост
# 412
На неприетите пише ли ,че не са приети или пише само резерва?
Виж целия пост
# 413
На неприетите пише ли ,че не са приети или пише само резерва?
Доколкото знам, на всички след място 100 пише резерва.
Виж целия пост
# 414
А разделението в списъка на момичета и момчета ли е или е общ списъка?
Виж целия пост
# 415
Съжалявам и аз за дечицата, които не са прети. Важно е сега да се мобилизират за НВО-то. Успех!
Виж целия пост
# 416
А разделението в списъка на момичета и момчета ли е или е общ списъка?
Има отделни списъци и класирания за момичета и  момчета. Номера в класирането е по пол.
При класирането на резервите обаче, се гледат проценти, независимо от пола.
Виж целия пост
# 417
Ооо, съжалявам да чуя за разочаровани. Знам със сигурност за доста деца, които са отишли само за проба,  ето пример 5 деца от класа на сина ми, той също - сега тепърва ще решаваме. така че на всеки му стои късмета някъде и чака!
Виж целия пост
# 418
А разделението в списъка на момичета и момчета ли е или е общ списъка?
Има отделни списъци и класирания за момичета и  момчета. Номера в класирането е по пол.
При класирането на резервите обаче, се гледат проценти, независимо от пола.
Благодаря!
Виж целия пост
# 419
Съжалявам и аз за дечицата, които не са прети. Важно е сега да се мобилизират за НВО-то. Успех!
И обратното, приетите да не се демобилизират:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия