За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 61

  • 42 217
  • 753
# 690
Бягам от разискваната тема, но ползвате ли омекотител за бебешките дрехи? Скоро акушерка ми каза да избягвам.
Виж целия пост
# 691
Аз-не ползвам омекотител. Пера с лилав тео бебе. С него дрехите миришат хубаво и са меки. Не виждам смисъл от допълнителна химия, която може да доведе до обриви и алергии.
Виж целия пост
# 692
И аз не ползвам омекотител, дъщеря ми е с АД.
Виж целия пост
# 693
Не ползвам омекотител. Дрехите излизат мекички от сушилнята.
Виж целия пост
# 694
Бягам от разискваната тема, но ползвате ли омекотител за бебешките дрехи?
Категорично не. Това е химия, която не се изплаква, може да докара такава алергия, че свят да ти се завие.
Виж целия пост
# 695
И аз съм без омекотител. Пера само с течен препарат Бочко.
Виж целия пост
# 696
И аз не ползвам и няма да ползвам още дълго време. Излишна химия. Иначе пера със Сано Максима. Simple Smile
Виж целия пост
# 697
А за Персил бебе какво мислите, аз купих от него.
А за козметиката на Бебо ( български са) ?
Виж целия пост
# 698
Без омекотител, пера с Персил сенситив. Понякога слагам дезинфектант, тъй като пера на ниски градуси и гладя за отбиване на номера.
Виж целия пост
# 699
Без омекотител, пера с Персил сенситив. Понякога слагам дезинфектант, тъй като пера на ниски градуси и гладя за отбиване на номера.
Аз досега не съм ползвала дезинфектант за дрехи, но е много добра идея. Кога се слага още в началото, безопасен ли е? По отношение на гладенето те подкрепям напълно Innocent
Виж целия пост
# 700


Аз досега не съм ползвала дезинфектант за дрехи, но е много добра идея. Кога се слага още в началото, безопасен ли е? По отношение на гладенето те подкрепям напълно Innocent

Този ползвам аз. Слагам 2 капачки в отделението за омекотител, още в началото. Пише че става за детски дрехи, до сега не съм имала проблем, но не слагам на всяка пералня, според зависи колко са замърсени дрехите.
Виж целия пост
# 701
Пера със Сано Максима и слагам омекотител Сано Максима. Дрехите стават перфектни, ухаят невероятно. Започнах да ползвам и за нас от същите, просто не може да става сравнение с други продукти. Беба ми е с много светла и нежна кожа, но нямам абсолютно никакъв проблем с тази “химия”.
Виж целия пост
# 702
Ползвам Impresan 2 в 1, дезинфектант плюс омекотител. След това слагам дрехите в сушилнята и не ги гладя. И при двете ми деца не съм имала проблем.
Виж целия пост
# 703
Ползвам Тео бебе с лавандула, без омекотител. Не гладя, нямам и сушилня.
Пускам допълнително изплакване и хайде на простора.
Виж целия пост
# 704
Само Персил Сензитив (или ако взема някакъв друг прах за бяло пране) за бебешките, без омекотител, и на 60 градуса всичко. Не ги гладя, просто нямам време за това, но той е зимно бебе и всичко пусках на висока Т в сушилня. Сега слънцето ще дезинфекцира още по-добре Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия