За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 61

  • 42 217
  • 753
# 750
Да, именно защото се давеше малкия отложих максимално преминаването на две дупчици.
Като минахме на тях, след това доста бързо прехвърлихме на три дупчици, за месец, месец и нещо. Simple Smile
Виж целия пост
# 751
От скоро сложих с двете дупки, на 6м и половина е. На моменти се дави с тях, като е по-гладен.
Виж целия пост
# 752
Електра, от кой град си? Ако си в София, в кой квартал си?

Да, в София. В Гоце Делчев съм. Казаха да чакам да се обадят и тече втора седмица вече. Може би няма места Sad

Това с нямането на места хич не ми е разбираемо. Да не е някаква ясла или градина с определен брой места? Според мен няма съществена разлика дали ще сготвиш за 20 или 25 деца примерно. Нали за това са купоните и предварителното им закупуване и заверяване? Но като се каже за нещо държавно и трябва да очакваш неочакваното!
Виж целия пост
# 753
Нова тема - http://www.bg-mamma.com/?topic=1032256.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия