ВИП отделение към АГ болница Варна

  • 62 331
  • 802
# 540
При секцио, упойката влиза в цената и не е само пълна, а каквато прецени анестезиолога. Аз раждах със спинална.
Виж целия пост
# 541
Mikos, аз поне така разбрах. При нормално раждане няма да търсят тест, тъй като няма как да знаеш кога ще започне раждането, за да си направиш преди това тест.

Относно цените това, което ми обясни беше:  "избор на екип 600 лв без значение дали е нормално или секцио. Упойка по избор: 200-220лв ако искаш друга освен тази, която е включена". Не можа да ми отговори обаче каква е включена и каза да го обсъдя с доктора.
Виж целия пост
# 542
Mikos, аз поне така разбрах. При нормално раждане няма да търсят тест, тъй като няма как да знаеш кога ще започне раждането, за да си направиш преди това тест.

Относно цените това, което ми обясни беше:  "избор на екип 600 лв без значение дали е нормално или секцио. Упойка по избор: 200-220лв ако искаш друга освен тази, която е включена". Не можа да ми отговори обаче каква е включена и каза да го обсъдя с доктора.

Ох благодаря! Малко се поуспокоих, защото ще се чудя тест ли да правя или да раждам ... ти при кой лекар ще раждаш?
Виж целия пост
# 543
Здравейте! Да попитам, ако си нормално раждане и без избор на екип, необходимо ли е предварително да информираш болницата, че ще раждаш при тях, за запазване на стая, въпреки че не се знае точния ден на раждането или просто, когато дойде момента, отиваш и те приемат?
Виж целия пост
# 544
По мои груби сметки, значи ако не бъркам някъде нещо, за секцио с избор на екип излиза 1330 за 7ет. и 1170 за 6 ет. при 4 нощувки. Мисля 4 дни беше при секцио стандартно, забравила съм вече. Thinking Поне аз така го сметнах. 

Теста вече отделно, въпреки че дори и да си планово секцио, историята помни много бебета, които сами са си решили кога да се родят.
Виж целия пост
# 545
5 дни е при секцио
Виж целия пост
# 546
Mikos, най-вероятно при доктор Боян Георгиев.

Sandrinka, мисля, че при нормално раждане няма как да се запази стая и поради тази причина може да се окаже, че няма място на ВИП етажа. Щом е и без избор на екип няма нужда да ги предупреждаваш - отиваш и раждаш, успех Simple Smile

Josefine, по мои сметки секцио на 7 етаж излиза 1448 лв (ако плащаш 220 лв за упойка, и 4 дни храна). Може да не ползвате храната ако не ви харесва - кетъринг е и се заявява ден за ден. На мен жената ми каза: минимум - нормално 3 дни, секцио 5 дни.
Виж целия пост
# 547
При мен беше така: деня в който родих не се смяташе ( незнам дали е защото родих към 10 вечерта) после смятаха 3 дни, и на 4-я по обяд ни изсписаха. Нормално раждане беше 2018г.
Виж целия пост
# 548
Аз бях на обяд за секцио (непланирано, но не и по спешност, т.е наложи се и реших да е този ден),в реанимация до следвящата сутрин, на следващата сутрин ми дадоха бебчо, изписаха ни на обед на 12ти(на 8ми на обед бе раждането).Др Али ме пита с коя упойа искам, твърдо бях За спиналната, платих 600+4*120,за стая вип и включена храна.
Това е 02.2020г
Виж целия пост
# 549
Аз бях на обяд за секцио (непланирано, но не и по спешност, т.е наложи се и реших да е този ден),в реанимация до следвящата сутрин, на следващата сутрин ми дадоха бебчо, изписаха ни на обед на 12ти(на 8ми на обед бе раждането).Др Али ме пита с коя упойа искам, твърдо бях За спиналната, платих 600+4*120,за стая вип и включена храна.
Това е 02.2020г

т.е. дали са ти бебчето в деня след операцията?
Виж целия пост
# 550
В реанимация ти го носят за 5мин
Да го помилваш и гушнеш
Да те снимат (родих към 13ч, към 16ч ти го носят)
На 8ми на обед родих
На 9ти бях в стая
На 10ти сутринта ти го носят и вече е само с теб❤ за кърменето, няма проблем (кофти е, че не е с теб, но така е в АГ), имах си кърма и засука
Виж целия пост
# 551
Момичета, а вода откъде взимате? Ще си оправям багажа и се чудя колко вода да взема. И кой ще ми качи багажа, като не може да дойде някой с мен. Памперсите при вас ли стоят или ги взимат? Един или два пакета да сложа?
Ако може някоя мама да ми помогне със съвет за багажа, ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 552
Вода аз лично изпих страшно много след секцио и спинална, близо 4л, донесоха ми допълнително няколко бутилки по 500мл, аз носех една 1л и една 500мл,аз лично можех да пия от нормална бутилка, а не спортна.Имах една спортна и ме дразнеше това смучене, връщаше се и назад водата в бутилката, просто се надигах леко и бавно пиех.

Памперси една част се дават, другата после ползваш като си с бебчо, вземи си 2 малки опаковки за всеки случай.Моите бяха в малка чантичка тип платнен плик, бяха от лекциите за бр.рекламни на пуфис, имах към 40броя по спомен ...което остане, си го връщаш.

За носенето на багажа предполагам, че ще ти помогнат.
Виж целия пост
# 553
Момичета, а вода откъде взимате? Ще си оправям багажа и се чудя колко вода да взема. И кой ще ми качи багажа, като не може да дойде някой с мен. Памперсите при вас ли стоят или ги взимат? Един или два пакета да сложа?
Ако може някоя мама да ми помогне със съвет за багажа, ще съм много благодарна.
За качването на багажа, най-лесно ще е според мен ако имаш куфар за ръчен багаж с колелца и да е по-голям, по-добре да остане място отколкото да мъкнеш 100 торби и торбички.
На 7ет. имаше и диспенсър с топла и студена вода.
Памперсите според мен предвиди си повече за стаята при теб, аз взех малък пакет и не ми стигна, защото се наложи да да останем 6 дни.
Виж целия пост
# 554
При мен се правеха на ударени и ми напълниха само веднъж вода е то след голям зор, не беше нещо лично,  бяхме  2 жени в реанимация, и на двете и торбичките на катетъра ни сменяха след поне 2 пъти повтяряне ...просто кофти работещи,  мързеше ги ...А и не ми допада идеята диспенсър...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия