http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=8281&AlbumId=53505
Голямо момче е Гого вече
. Изглежда, че сте се забавлявали добре, а тортата изглежда мммм много вкусна:) А в басеина явно много му харесва. Нашия басейн е голям, защото го ползваме за кошара. Не мисля да го пълниме с вода
. По скоро ще му купя някакъв по-малък.



Изглеждаш страхотно
А сандалите подаръка ли са?

. Гледам от елфщицата взимаш пример
, че аз съм съкровищница
не ми липсва самочувствие, нали 

, и майка ми няма да ме познае - аз никога не съм била слаба или в норма, тъй чеееееееееееееееееее


Колко са пораснали и Бобсън, и Ники и Гого
Големи симпатяги са
Искам ги и тримата за зетьове
Давам ти едно приятелско рамо
Аз мисля пак да почвам първата, за да мога до РД на Емма да сваля оставащите 5кг.Препоръчани теми