Ние както забелязвате, благополучно се прибрахме
Хотче, мерси за смс-а и извинявай, че не ти отговорих, но още спориме кога и как ще празнуваме рождения ден на Ники. А той е 1-2 дни преди срещата. Целувки на Емма

Първо да честитя:
Честит рожден ден на Луси, бъди здрава, щастлива и много радвай мама и тате!!! Нансен и разказа и снимките са страхотни
. Луси е като малка принцеса 
Честит имен ден на всички Елита
. Да е живо и здраво името ви и да ви носи много късмет
(така е, който няма нет не знае и именните дни Сиси, честито християнче!
Галя, честита ви годишнина. Съкровищница!!! Едва те познах. Добре, че е Калина
. Гледам от елфщицата взимаш пример Снимките на близнаците и Лорката са страхотни
. Дечицата много са пораснали и тримата са големи сладури
. Целувки и на Васко, Адам и Гого 
Честита рожденничка и християнче на Новичка. Да е жива и здрава!
Браво на проходилия Марти на Мили Браво и на майка му за тортата и питката
.
на сладурите 
Честит рожден ден , Хот Ели
Честит юбилей! Бъди здрава, щастлива и обичана!!!Честит рожден ден на големия сладур, Гого!!! Да е жив и здрав и много да радва мама, тате и бате Ради! ЕлиТ, честито
!!!Честит Рожден ден на Божидар на Мелопомена!!! Да е жив и здрав!
Ами стана дълго и досадно, но исках да е лично


не е за разказване. Днес цял ден се бута в мене и иска да го гушкам
. По цял ден навън и по съседите, направо си отживя детето.
[/b]





.