Любовницата ми има любовник

  • 90 535
  • 1 053
# 315

Тия чатове от коя година са?
Виж целия пост
# 316
Ох, Слава на Бога, притесних се че ще се намесва секс с дете и куче в историята.

Какво доказват някакви чатове? Ми всеки с 2 телефона може да си ги насвятка, убеждавайки едното си аз да скъса с другото аз.

Знаеш ли че понякога е по-добре да мълчиш?
Виж целия пост
# 317
Ох, Слава на Бога, притесних се че ще се намесва секс с дете и куче в историята.

Какво доказват някакви чатове? Ми всеки с 2 телефона може да си ги насвятка, убеждавайки едното си аз да скъса с другото аз.

Знаеш ли че понякога е по-добре да мълчиш?

Защо?
Виж целия пост
# 318
Виж целия пост
# 319
Rolling Eyes Никога не бих си качвала чатовете тук,за да доказвам нещо на непознати! Глупост голяма!
Е нали съм самотна дебела леля с комплекси?


Е, то всеки може да си мисли каквото си поиска, проблема си е негов принципно!
Имаш сериозен проблем, да знаеш!
Имаш нужда да се доказваш постоянно и навсякъде...
Виж целия пост
# 320
Rolling Eyes Никога не бих си качвала чатовете тук,за да доказвам нещо на непознати! Глупост голяма!
Е нали съм самотна дебела леля с комплекси?


За дебеля леля не знам, но си самотен и с комплекси определено, иначе защо се опитваш да се докажеш пред непознати посред нощ ?
Виж целия пост
# 321
Rolling Eyes Никога не бих си качвала чатовете тук,за да доказвам нещо на непознати! Глупост голяма!
Е нали съм самотна дебела леля с комплекси?


За дебеля леля не знам, но си самотен и с комплекси определено, иначе защо се опитваш да се докажеш пред непознати посред нощ ?
А де! Това се опитах да кажа и аз...
Виж целия пост
# 322
Продължавайте без мен дами!
Аз само ще чета!
Виж целия пост
# 323
С белият фон е  тя или ти? Много ми е важно
Виж целия пост
# 324
Бял е тя . [/b]
Виж целия пост
# 325
Е, много ясно, че тя е с белия фон. От диалога в един от постовете се подразбира.
Виж целия пост
# 326

За дебеля леля не знам, но си самотен и с комплекси определено, иначе защо се опитваш да се докажеш пред непознати посред нощ ?

Специално за вас се самоцитирам:

Цитат
За едни 11.30, за други - ранен следобяд. Недей да съдиш прибързано.
Виж целия пост
# 327
Е това заглавие ме застреля #2gunfire
Това да не е първоаприлска шега Joy
И като гледам каква навалица е в тази тема и чак 20 и кусур страници изписани даже........връщам се да чета Laughing
Виж целия пост
# 328
Сега разбирам още по-добре нежеланието си да общувам с напомпани бизнесмени с пари...имало е защо да бъда груба.Joy
Виж целия пост
# 329
Шегувам се за белия фон, цитирам на Капоне  чатовете да не реши  да ги изтрие.  Култова тема !!! Пък и някои хора сега започват да четат. Нека се посмеят всички. Да не бъдем егоисти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия