Любовницата ми има любовник

  • 90 535
  • 1 053
# 300
Их , че тя и несъобразителна вечерно време пише .
По това време , хората са със семействата си .
Тази не става за любовница .

Жена ти не се ли чуди кой постоянно пише , че и по една дума на ред , типично женска работа .
Виж целия пост
# 301
Виж целия пост
# 302
Капоне, успокой се!
Виж целия пост
# 303

Какво означава "дете съобщение ..."
В неделя в 19.21 ч. любовницата, дето е женена с 2 деца пише та зъбите и тракат.  Mr. Green

Значи на 55 години Wink
Виж целия пост
# 304

Аз пиша и вие пишете в 11.30 .

При някои - 11.30, при други - ранен следобяд. Недей да съдиш прибързано.

В последното ми мнение сарказма бе към цитираната рибка, не към теб, съжалявам ако си ме разбрал другояче.

Предупреждавам - вероятно ще ти заключат темата.
Виж целия пост
# 305
Виж целия пост
# 306

Значи да напънеш малко сивото си вещество ...- ВЪВЕдете съобщение
Виж целия пост
# 307


Въведете съобщение
Виж целия пост
# 308
Купи на любовницата пръстен с диамант и ще е само твоя.

Или просто я смени с по нов модел.
Виж целия пост
# 309
Ами остави я бе Капоне , тя само жертва се изкарва .

ти и нея лъжеш , нямало да я разказваш , а тук какви ги вършиш ?

С една дума Щастлив ли си ?
Виж целия пост
# 310
Капоне, по тебе така тръшкали ли са се?
Виж целия пост
# 311
Rolling Eyes Никога не бих си качвала чатовете тук,за да доказвам нещо на непознати! Глупост голяма!
Виж целия пост
# 312

Всичко е наред !
Виж целия пост
# 313
Ох, Слава на Бога, притесних се че ще се намесва секс с дете и куче в историята.

Какво доказват някакви чатове? Ми всеки с 2 телефона може да си ги насвятка, убеждавайки едното си аз да скъса с другото аз.
Виж целия пост
# 314
Rolling Eyes Никога не бих си качвала чатовете тук,за да доказвам нещо на непознати! Глупост голяма!
Е нали съм самотна дебела леля с комплекси?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия