Любовницата ми има любовник

  • 90 536
  • 1 053
# 120
Цитат
Имам познати  ожениха се за проститутки и сега с тях вече по над 15 години и сичко е точно.
     Има една стара моряшка ппиказка дето казва, че най-хубави жени ставали от пристанищните проститутки. Те се били наситили на какви ли не мъже, всичко видели и си гледали семейството и всичко било наред. Явно тези твои познати потвърждават тази приказка.
Виж целия пост
# 121
Ми да си взима жена от занаята тогава. Тая е аматьорка. Не го прави за пари.
Виж целия пост
# 122
Започнах да се обърквам Kissing Heart
Как ги лъжете и мотаете така тия ваши жени и мъже , не ми е ясно...
Виж целия пост
# 123
Ами обърках се вече...да се смея ли или да рИва... то такава история!!! Настръхвам направо.... де е Манекенов да им подскаже за суинга???
Виж целия пост
# 124
Не дърпай дявола за опашката, че дружно ще се търкаляме от смях после.
Виж целия пост
# 125
Авторе  - такива жени и мъже не се променят. Те са си такива. Така, че няма нужда от драма, камо ли антидепресанти. Кой какъв си е. Имам такива приятелки и не се променят с годините, а вече сме на по 40-50 г. Карайте си както до сега. Дори и да се съберете, пак ще ти изневерява, няма смисъл да я биеш. 
Виж целия пост
# 126
Цитат
Що бе, сигурна съм, че човекът ще подходи сериозно и професионално към така наболелия проблем на капонето.... то тва представяш ли си къв стрес е с всички теА мъже и жени... и братята там .... меле!!!
Виж целия пост
# 127
Не призовавайте да се явяват други мъже, че съвсем ще се заплете историята като се появи нов любовник и Брад Пит и Джейсън Стейтъм изпаднат в немилост. Ще се наложи да си направят клуб на депресираните Mr. Green
Виж целия пост
# 128
Тая е аматьорка. Не го прави за пари.

Ни съ знай.
Виж целия пост
# 129
Аз бих призовала и любовницата да се поЯви.... ей тогава ще ги призная модераторите Mr. Green
Виж целия пост
# 130
Не призовавайте да се явяват други мъже, че съвсем ще се заплете историята като се появи нов любовник и Брад Пит и Джейсън Стейтъм изпаднат в немилост. Ще се наложи да си направят клуб на депресираните Mr. Green

Абе, искам да го видя тоя дето ще детронира Пит и Стейтъм...
Виж целия пост
# 131
Не призовавайте да се явяват други мъже, че съвсем ще се заплете историята като се появи нов любовник и Брад Пит и Джейсън Стейтъм изпаднат в немилост. Ще се наложи да си направят клуб на депресираните Mr. Green

Абе, искам да го видя тоя дето ще детронира Пит и Стейтъм...

Пит няма мърдане, но ако се появи някой Джордж Клуни, Стейтъм като нищо да отече Joy
Виж целия пост
# 132
А, тц. Ако зависи от мен Пит ще падне под ножа. Стейтъм никой не може го измести.
Виж целия пост
# 133
А, тц. Ако зависи от мен Пит ще падне под ножа. Стейтъм никой не може го измести.

Ами замисли се - Пит живее на долния етаж. Ако Клуйни се нанесе в съседния апартамент Стейтъм изчезва от картата, защото е много далече Joy
Виж целия пост
# 134
Не пиша в такива теми. Но ( днес явно изключение 😊) - какво всъщност пита автора?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия