Знам, че пажовете показват понякога деца, а с висшата жрица - може би все още и тя не знае.

За съжаление от тогава все се навъртат около мен семейни мъже,който търсят забавление
,Родителите ми помагат много ,но самотата ми тежи .
Привет, 
Според тълкуванията приемам буквално тази карта като кулминация и завършек. Кулминацията, като забиване на "нож в гърба" и /или вследствие на разкриване дълго скрита тайна... и завършек, като край на страданията.


). Определено си права, голяма част от проблема е на психологическо ниво (имам травми от изневери). И също така, защото не съм сигурна до колко подходяща е за мен тази връзка, вътрешният глас и интуицията ме подтикват да се чувствам несигурна и да изпитвам болезнената ревност. Може би търся причина да я прекратя и я преоткривам в ревността. Невероятно... Благодаря ти!
Препоръчани теми