Карти Таро - тема 17

  • 78 779
  • 771
# 360
Здравейте, ако някой има желание може ли да ми изтегли карти за любов. Намирам се в трудна ситуация. Благодаря
Виж целия пост
# 361
Възможно е картите просто да показват твоите страхове, щом имаш травмиращи преживявания от някоя предишна връзка. Тъй като няма карта, която да сигнифицира мъжа и неговите действия/нагласа, трите карти може да описват начина, по който ти си представяш нещата. Ако имаше някоя карта от сорта на Глупака, Мага, Дявола, Луната, Обесения или Любовниците (или някоя по-хлъзгава карта от Малките аркани), по- бих се усъмнила, че за изпитваната от теб ревност има реални основания. И пак си зависи от подредбата, от комбинацията на различни аркани.

Привет Sotis, 

Визираш възможна изневяра с  пример като: ВЖ + Магьосника + 6 жезли ? Astonished  Scream (тази подредба ми е от преди няколко дни, но аз си ги теглих и за това не знам до колко е достоверна).

Както и да е ... все тая. Май взех прекалено много да се вманиачавам, а вашите отговори се оказаха  очевидни и ясни. Simple Smile
Виж целия пост
# 362
Просто предположих кои аркани биха могли да участват в някоя комбинация. А в горния случай не видях нещо, което директно да сочи за измама. Понякога и Двойка пентакли може да изиграе такава роля, сега се сетих. Някой, който иска да тъче на два стана и да жонглира с различни възможности (понякога говори и за неискреност/двуличие).

Скрит текст:
Изхождам от значенията на арканите, много рядко се случва да наредя подредба. Повече астрологията ме влече, Тарото е за разнообразие.
Виж целия пост
# 363
Вчера срещнах един мъж ,които не бях виждала отдавна а скоро се сетих и мислих за него .Реших да хвърля едни карти, паднаха се:
звездата
крал чаши
асо чаши обърната

Някакво мнение по подредбата?Flushed
Виж целия пост
# 364
Вчера срещнах един мъж ,които не бях виждала отдавна а скоро се сетих и мислих за него .Реших да хвърля едни карти, паднаха се:
звездата
крал чаши
асо чаши обърната

Някакво мнение по подредбата?Flushed

Ако въпроса е дали могат да се възстановят някакви минали взаимоотношения, забрави.
Виж целия пост
# 365
Благодаря. Питам във форума ,защото на себе си малко трудно мога да гледам, все пак съм пристрастна.
Виж целия пост
# 366
Вчера срещнах един мъж ,които не бях виждала отдавна а скоро се сетих и мислих за него .Реших да хвърля едни карти, паднаха се:
звездата
крал чаши
асо чаши обърната

Някакво мнение по подредбата?Flushed

Здравей! Според мен картите показват, че си възлагала много надежди на този човек и си се надявала на внимание и грижи от негова страна. Ако срещата е събудила тези чувства ОК, но реалността вече е друга и те не могат да бъдат отново възобновени. Асото е обърнато и не дава такъв шанс за ново начало на романтични отношения.
Виж целия пост
# 367
Нещата стоят така , че не съм възлагала аз никакви надежди за нищо, просто се сетих за него ,не знам защо и след няколко месеца го видях (днес също през автобуса). Възможно ли е Звездата и Крал Чаши да показват негови надежди, които няма да се осъществят?
Виж целия пост
# 368
Нещата стоят така , че не съм възлагала аз никакви надежди за нищо, просто се сетих за него ,не знам защо и след няколко месеца го видях (днес също през автобуса). Възможно ли е Звездата и Крал Чаши да показват негови надежди, които няма да се осъществят?

¹. Не, не показват негови надежди.
2. Какво в края на краищата си питала като си изтеглила тези карти?
Виж целия пост
# 369
Ами въпросът не е за бъдещи отношения с този мъж, а по скоро за самата среща, за самата ситуация, за това дали е случайност, а и аз трудно го познах.
Виж целия пост
# 370
Нещата стоят така , че не съм възлагала аз никакви надежди за нищо, просто се сетих за него ,не знам защо и след няколко месеца го видях (днес също през автобуса). Възможно ли е Звездата и Крал Чаши да показват негови надежди, които няма да се осъществят?

¹. Не, не показват негови надежди.
2. Какво в края на краищата си питала като си изтеглила тези карти?

В момента заради много ретроградни планети, затъмнения и като цяло заради астрологичната обстановка горе на небето са възможни много срещи и ситуации с хора от миналото ни.За мен се сещат хора, с които от години не съм имала връзка и контакт. Страшно много случайни и и мимолетни срещи, с хора които не съм виждала от много, много време. И то не една и две Simple Smile Не го приемам за нещо специално и особено, че да си тегля карти.
Ако имам нещо за довършване или доизчистване с тези хора и ситуации от миналото, то ще си покаже.
Много обичам да чистя и изхвърлям напоследък - и буквално, и преносно - от ненужни вещи, до хора и ситуации.

Картите точно това са показали, емиционално минало.
Виж целия пост
# 371
Здравейте.Много моля помогнете ми.Притеснена съм много.Моля някой да ми хвърли карти дали аз и Ц ще продължи ли връзката или всичко приключва.
Виж целия пост
# 372
Здравейте.Много моля помогнете ми.Притеснена съм много.Моля някой да ми хвърли карти дали аз и Ц ще продължи ли връзката или всичко приключва.

Изтеглих ти - осем жезли, девет жезли, асо меч.
Зададох въпроса дали ще продължи връзката. За мен това е повече "не".

П.п.
От други карти, които изтеглих се показва добра възможност за подобряване на отношенията. Трябва да следиш за този шанс.
Виж целия пост
# 373
Как първо не после имам шансове обърках се.Дали Ц ме е зарязал.Ние говорим да сме заедно.
Виж целия пост
# 374
Как първо не после имам шансове обърках се.Дали Ц ме е зарязал.Ние говорим да сме заедно.

Приеми го така, за да не се объркваме още повече - написах кои карти изтеглих за въпрос "Връзката ще продължи ли?". Подредбата е качена във форума, ти или който желае може да даде мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия