Лидл 114 - Априлска тема

  • 146 685
  • 1 184
# 105
Колко кори взе  Sunglasses
Виж целия пост
# 106
Момичета, пускали ли са преди тези чанти: https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=9668 ?
Гледам в Брошурата ги няма, а в приложението и сайта ги има. Ако някой има - хубави ли са и колко са големи?
Виж целия пост
# 107
Леми
Скрит текст:
имам 40бр. домашни, с двойни жълтъци, кафеви са обаче. И една кора с бели взех тази сутрин - все на мен ще чакат  hahaha
Виж целия пост
# 108
Сори за спама, ама може ли рецептата за козунак в хлебопекарна, че нещо не ми се меси  Blush

Тази ми се получава най- добре, но разделям количеството на половина, че машината ми не е толкова голяма.
Виж целия пост
# 109
Простете за невежеството, но как се използва термоторбичката от Лидл? Според вас става ли за транспортиране на детска кухня?
Виж целия пост
# 110
Леми
Скрит текст:
имам 40бр. домашни, с двойни жълтъци, кафеви са обаче. И една кора с бели взех тази сутрин - все на мен ще чакат  hahaha
     какви са цените на яйцата?
Виж целия пост
# 111
Моя приятелка има от изкуствена кожа, вътре е с термоизолиращо алуминиево покритие. Тази дали има, не се вижда. Май е неопренова.
Виж целия пост
# 112
Простете за невежеството, но как се използва термоторбичката от Лидл? Според вас става ли за транспортиране на детска кухня?
Според мен става. Аз за сладолед и риба съм я ползвала.

Беконът е намален на 10,99 лв. до 8.04. Онзи хубавият, голямата разфасовка.
Виж целия пост
# 113
Простете за невежеството, но как се използва термоторбичката от Лидл? Според вас става ли за транспортиране на детска кухня?
За коя торбичка питаш? За тази, която е от четвъртък или за тези, които винаги си ги има на касите? Че май стана някаква обърквация в коментарите.
Виж целия пост
# 114
Днес си купих риза-туника. Последните дни бях заета и изобщо не съм разбрала, че ще пускат такова нещо. Харесва ми, но 42 ми се вижда много широка, а 38 ми изглеждаше тясна в магазина (облякох я върху дрехите си - стягаше под мишниците)...

Козунаците им ми харесват - тъкмо ядох от този със стафидите, а взех и класически, защото изглеждат добре Simple Smile
Виж целия пост
# 115
Има ли някъде във Варна въртящата четка за коса, отдавна я пускаха, но в София я имало на доста места. Как мога да си я поръчам в нашия магазин? Код ли трябва някакъв?
В този на Мир мернах от тези четки, в които пъхаш кичура вътре и тя ти го навива... 
Скрит текст:
Нещо такова е:
И да се оплача - снощи отидох късно /да се изтеглят тълпите/ за бели яйца, ама ударих на камък Sad. Казаха, че днес ще получават пак, някой да потвърди?
Виж целия пост
# 116
Аз взех бели от кауфланд. Рано сутринта към 9ч. На 6.60 май. В лидл снощи нямаше кори с бели. Тази сутрин дали са зареждали - не знам.
Виж целия пост
# 117
Момичета, някой с немски? Искам да поръчам евентуално нещо от немския Лидл, но ми трябва помощ Embarassed
Виж целия пост
# 118
Аз пък да кажа за белите яйца- печатът почти изчезна след като ги сварих, така че няма проблем с боядисването.
Виж целия пост
# 119
Простете за невежеството, но как се използва термоторбичката от Лидл? Според вас става ли за транспортиране на детска кухня?
За коя торбичка питаш? За тази, която е от четвъртък или за тези, които винаги си ги има на касите? Че май стана някаква обърквация в коментарите.
За тези, до касите.  Трябва ли да я охладя предварително?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия