Пазаруване от Amazon - тема №75

  • 116 429
  • 755
# 735
Разпечатах  Return Mailing Label и Return Authorisation Label, с това ли само отивам в пощата, освен кутията? Нямам други документи, защото или съм ги изхвърлила или не си спомням да съм ги получавала в кутията....А там ще има ли някакви техни пликове за опаковане?
А и този надпис в акаунта в Амазон  малко ме притеснява -
Return dispatch method:
DHL Euro Pack
А на самия етикет Return Mailing Label пише - DHL Retoure, да не би да не приетам пратка от БГ пощи?

Виж целия пост
# 736
И с Интерлогистика може.
Виж целия пост
# 737
Вече пуснах с БГ пощи /21 лв.  като инфо/ дано пристигне бързо и безпроблемно да ми върнат парите.
Виж целия пост
# 738
Ако има проблем със стоката( дефект) връщането е за тяхна сметка, или както се разбереш с тях, но само ако е поръчано до тук. До превозвач ако е - не става, или по куриер( може и спиди) или с пощата.
Аз върнах с TNT за тяхна сметка, макар че стоката беше поръчана на немски адрес и ползвах превозвач до БГ.
Предварително им писах мейл и попитах дали ще поемат разходите по връщането.
Поискаха да им напиша българския ми адрес и ми генерираха етикет с връщането от БГ като казаха, че мога да ползвам който куриер реша. После изпратих сканирана на мейл касовата бележка и ми върнаха парите още същия ден.
Виж целия пост
# 739
Ако има проблем със стоката( дефект) връщането е за тяхна сметка, или както се разбереш с тях, но само ако е поръчано до тук. До превозвач ако е - не става, или по куриер( може и спиди) или с пощата.
Аз върнах с TNT за тяхна сметка, макар че стоката беше поръчана на немски адрес и ползвах превозвач до БГ.
Предварително им писах мейл и попитах дали ще поемат разходите по връщането.
Поискаха да им напиша българския ми адрес и ми генерираха етикет с връщането от БГ като казаха, че мога да ползвам който куриер реша. После изпратих сканирана на мейл касовата бележка и ми върнаха парите още същия ден.

Това за мен е нова информация. Браво, че си успяла да ги убедиш да ти изпратят такъв етикет.
Виж целия пост
# 740
https://www.amazon.de/gp/product/B01LTHO314/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1
по препоръка от форума получих тези
или аз не съм наред , но кафето е Disappointed Relieved ужасно
уж е в срок като дата на опаковката Thinking

бях купувала друг цвят и без да е много хубаво, беше прилично кафе, но това не става Thinking
Виж целия пост
# 741
Някой да е ползвал този серум ? https://www.amazon.co.uk/gp/product/B06XPYT4T6/ref=ox_sc_sfl_tit … id=A2IEKM7FIWPJ8C
Търся мнения .
Виж целия пост
# 742
Аз да питам след колко време ползване трябва да се очаква някакъв ефект? Аз си взех този  https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00T35HR8Q/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1, който беше препоръчан тук, но след 2 седмици ползване не виждам никакъв ефект. Сега получих и този https://www.amazon.de/Philips-Dampfbügeleisen-DynamiQ-Modus … NZ4A9KN0&th=1, който също беше препоръчан тук, но беше до скоро изчерпан, докато се набутам и вие го изкупихте 😄. Чудя се колко време да ползвам предният? Дали за месец трябва да се види резултата или трябва да се използва целият?
Виж целия пост
# 743
Да кажа за серума с витамин С. Изключително съм доволна, купих го за сина ми на когото пуберската кожа бе избухнала  с гнойни пъпки около носа и устните ooooh! след близо 3 седмично ползване почти изчезнаха и видимо кожата се избистри. Сега остана да изчистим и черните точки и ще съм напълно спокойна. За съжаление не стана с черната маска на която толкова се надявах. Вероятно ще има нужда от козметик Tired
Виж целия пост
# 744
Да кажа за серума с витамин С. Изключително съм доволна, купих го за сина ми на когото пуберската кожа бе избухнала  с гнойни пъпки около носа и устните ooooh! след близо 3 седмично ползване почти изчезнаха и видимо кожата се избистри. Сега остана да изчистим и черните точки и ще съм напълно спокойна. За съжаление не стана с черната маска на която толкова се надявах. Вероятно ще има нужда от козметик Tired
Дането , от кой серум сте доволна ?
Виж целия пост
# 745
Този https://www.amazon.de/gp/product/B078GG3T8V/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1
Виж целия пост
# 746
Да кажа за серума с витамин С. Изключително съм доволна, купих го за сина ми на когото пуберската кожа бе избухнала  с гнойни пъпки около носа и устните ooooh! след близо 3 седмично ползване почти изчезнаха и видимо кожата се избистри. Сега остана да изчистим и черните точки и ще съм напълно спокойна. За съжаление не стана с черната маска на която толкова се надявах. Вероятно ще има нужда от козметик Tired
За попълване на поръчка взех тези лепенки за черни точки. https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01JLHJOFY#
Аз не ползвам, мъжът ми ползва, бях му взела черната маска, от нашия пазар каквото има съм му взимала. Каза, че тези са много добри и ме накара да му купя още такива. Според него, нищо до сега не е чистило толкова добре.
Виж целия пост
# 747
Не обичам uk сайта, ще потърся лентите в немския, вероятно ги има и там. Ако не, тогава ще поръчам предложените, благодаря, че споделихте  bouquet
Виж целия пост
# 748
Честит празник на всички пораснали деца!
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!
Виж целия пост
# 749
Момичета, моля да ми препоръчате добър епилатор, от който сте доволни.


https://www.amazon.de/Philips-Epiliergerät-BRE620-Trimmaufs … =epilator+philipsТози имам аз и съм много доволна,но съм го взела от Бг на промоция за 100 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия