Кауфланд - тема 28

  • 85 386
  • 746
# 495
Бяха пускали защото имам една тенекия вкъщи. Но не помня кога точно...мисля, че две седмици преди да пуснат всички зехтини на намаление.
Виж целия пост
# 496
От коледа насам не са пускали тенекии. Дано не бъркам. Или май един път да имаше....Лъки нещо ми го промотира тогава.
Тайс, и аз си стоя прицелена в един лидълски...но не пречи, докато го острелям....да ползвам кауфландски Satisfied
Е аз по същата причина. Решила съм от "онзи" да взема поне две - три шишака, защото е много хубав. И имам в къщи почти литрО в момента , и като взема и този и ще стана като рафинерия.
Мерси ви , ще се купува явно.
Виж целия пост
# 497
Тези 3литровите са удобни, сега в салатения сезон. Купуваш и не го мислиш. Аз съм малко демоде, предпочитам си добрата стара стъклена бутилка. От както започнах да правя салата всеки ден, зехтина върви като вода. Пък и Тета знае, повече от 10 лева за литър екстра върджин не се дава.
Виж целия пост
# 498
Тайс за кой от зехтините в Л говориш?
Виж целия пост
# 499
Тайс за кой от зехтините в Л говориш?
За този , португалския, половинката в черна консерва.
Виж целия пост
# 500
Направих си списък за утре, но се чудя за завивките с Алое вера. Някой има ли ги?
Виж целия пост
# 501
И аз това щях да питам ,за завивките и аз си ги набелязах,чакаме мнение...Благодаря
Виж целия пост
# 502
Да питам донесоха ли ви брошура? При нас нещо пропуснаха...
Виж целия пост
# 503
Още в петък вечерта ги оставиха при нас
Виж целия пост
# 504
При нас имаше от вчера.Майка ми пък каза,че при тях няма от доста време.
Виж целия пост
# 505
При нас от днес /Пловдив,Тракия/има шатра с до-60% намаления...подозирам лудница! Grinning
Виж целия пост
# 506
При нас от днес /Пловдив,Тракия/има шатра с до-60% намаления...подозирам лудница! Grinning

Ауу, ще ходя. Simple Smile
Благодаря, Мистик! bouquet
Виж целия пост
# 507
Благодаря ви момичета, но прахосмукачката е купена. Смуче, но кабела е мн къс, четката не се движи по килим, четката и маркуча се вадят много лесно. Може ли да се върне при условие,че си работи но е ползвана(2 пъти) и в какъв срок? Как става ?
Виж целия пост
# 508
При нас от днес /Пловдив,Тракия/има шатра с до-60% намаления...подозирам лудница! Grinning

За пловдивчани:

Купих си хавлия/халат за 9,99 и 7 чифта хавлиени термо чорапи, мъжки и дамски, много пухкави. Heart Eyes
Имаше олекотени завивки по 9,99, доста ги купуваха хората. Peace
Виж целия пост
# 509
При нас от днес /Пловдив,Тракия/има шатра с до-60% намаления...подозирам лудница! Grinning

За пловдивчани:

Купих си хавлия/халат за 9,99 и 7 чифта хавлиени термо чорапи, мъжки и дамски, много пухкави. Heart Eyes
Имаше олекотени завивки по 9,99, доста ги купуваха хората. Peace

друго...?Блъсканица има ли?  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия