Кауфланд - тема 28

  • 85 389
  • 746
# 525
Кои са тези маслини стафида? В пакетче ли, марка? Естествено сушени ли са или са обработвани?
Виж целия пост
# 526
От витрината на обслужване са. Имат натурален вкус.
Виж целия пост
# 527
За какъв сезон са завивките с Алое? Тънки ли са? Нямам възможност да отида да ги видя и се чудя да пращам ли моя мъж.
Виж целия пост
# 528
Новата брошура няма ли я качена някъде вече
Виж целия пост
# 529
Не я намирам, но ми прави впечатление последните седмици, че в събота директно я качват на сайта на К.
Виж целия пост
# 530
Безсолните печени фъстъци Soltino са перфектни за фъстъчено масло Simple Smile
На тофу-то в Кауфланд пише Без ГМО,това значи ли че соята не е ГМО?
Виж целия пост
# 531
Безсолните печени фъстъци Soltino са перфектни за фъстъчено масло Simple Smile
На тофу-то в Кауфланд пише Без ГМО,това значи ли че соята не е ГМО?
майка ми много се интересува от тези неща за ГМО , че казваше че почти всичката соя е ГМО това помня. Нека и друг да каже.
Виж целия пост
# 532
Аз не им вярвам на тези надписи.
Преди време, ако помните, имаше надпис "без холестерол", на продукт без животински мазнини...не помня кой. Сега и на хляба в Била пише, че бил без ГМО, а доколкото съм чела в днешно време все пшеница е генно модифицирана.
Просто пишат това, което е модерно и ще се хареса на купувача...лично мнение.
Виж целия пост
# 533
Не е ли подсъдно така да заблуждават?
Загледах диетичен хляб Finess,с палмова мазнина...Защо,защооооо?!
Виж целия пост
# 534
майка ми много се интересува от тези неща за ГМО , че казваше че почти всичката соя е ГМО това помня. Нека и друг да каже.
И аз така съм чела, за съжаление
Виж целия пост
# 535
Соята си е най-обикновена култура, като пшеницата, бобът. Това, че масово се произвежда модифицирано е отделен въпрос. Както има био пшеница, така може да има и био соя(а дано).
Виж целия пост
# 536
Новата брошура излезе
https://www.kaufland.bg/aktualni-predlozheniya/broshura.html#sed … oshura-ponedelnik
Виж целия пост
# 537
Вкъщи имаме спор .....хляб Добруджа на Симид каква цена е ?
Виж целия пост
# 538
Вкъщи имаме спор .....хляб Добруджа на Симид каква цена е ?
Позвънете на информация в магазна може да знаят Wink
Виж целия пост
# 539
1.09   или 1,19 лв
нещо такова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия