Омръзна ми да съм сама

  • 49 619
  • 540
# 165
Има няколко такива случая. Най-известната е Ивона Блечарчук. В един сайт за видео споделяне има още една, която качва клипове-Юлия Лазаревна.

Имаме си и българка- тираджийка.
Започнала от безизходица и с 2 деца за отглеждане без съпруг.
Много е готина- в кабината на камиона е като в къщата на баба- дантели на една кука върху седалката и други върху леглото зад гърба ѝ.
Виж целия пост
# 166
Това е много добра идея във всеки друг случай, но с кого да отидеш на море като си нямаш нито компания, нито приятели, нито нищо. Тъпо е да се шляеш една седмица (примерно) съвсем сам.
Виж целия пост
# 167
Рускините съвсем успешно си се шляят сами, че и накрая мъже пърхат около тях, къде гларуси, къде сериозни.
Виж целия пост
# 168
Те рускините са си друг вид порода, направо нямат аналог Grinning Пък и болшинството от тях са доста красиви и нормално и мъжете се увъртат около тях.
Виж целия пост
# 169
Същите наблюдения и изводи имам. Все по-самотни и необщуващи стават хората. Абсолютна илюзия е това с "неограничените възможности за комуникация". В естествено състояние и начин да се свързваш със света се превръща това за последните поколения и в неумение да общуваш на живо - изказ, предавене на чувства, мисли и усещания, неразбиране и неразчитане на сигналите у другия.
А ние все пак сме от плът и кръв, не от точки.
...
И това и изискванията.Интернетът създава илюзорна представа за нас и за възможностите ни,като много малко хора си задават въпроса какво точно заслужават.
С мисленето ''аз по-долу от това няма да падна'' следва затваряне,като на пук,че не става както те са си го намислили.
Постоянно виждам наоколо мои приятели,които ходят на срещи от интернет и повечето стигат до леглото и оттам нататък беж,защото другият не е достатъчно готин видиш ли за тяхната особа.
Виж целия пост
# 170
Това е много добра идея във всеки друг случай, но с кого да отидеш на море като си нямаш нито компания, нито приятели, нито нищо. Тъпо е да се шляеш една седмица (примерно) съвсем сам.

Аз пък нпоследък при мен забелязвам точно обратното, обичам да прекарвам време сам Simple Smile
Виж целия пост
# 171
другият не е достатъчно готин видиш ли за тяхната особа.
За това не е виновен интернет, вманиачаването по имиджа 'за пред хората' си е характерно за човека.
Аз лично си имам наум за онези, дето все са в нечие легло, но някак все нямат постоянен партньор. Още никой с никого не си ляга ама наистина просто така, безпричинно.
Виж целия пост
# 172
другият не е достатъчно готин видиш ли за тяхната особа.
За това не е виновен интернет, вманиачаването по имиджа 'за пред хората' си е характерно за човека.
Аз лично си имам наум за онези, дето все са в нечие легло, но някак все нямат постоянен партньор. Още никой с никого не си ляга ама наистина просто така, безпричинно.
Съгласна съм.Проблемът е,не че такива съществуват..а че всеки втори иска да е такъв,дори и да не е.Много малко хора са с реална преценка за себе си,а искат да са повече,да са като този и онзи..защото еди какъв си партнъор ще ги издигне в йерархията.Имиджът е на 1во място,ако партньорът ти не е еди какъв си,значи си зле.
И после за какво имало толкова самотни хора.
Виж целия пост
# 173
Реалната преценка също винаги е била доста луксозна функция за интелекта на множеството Wink
Това, което прави интернет, е да е поле за изява на характеропатиите. Хората гонят визията, но характерът става все по-труден за контрол и облагородяване.
Отчети и все по-популярното бройкане. Малко хора признават, че неангажиращият секс им харесва. По-лесно е да се направят я на жертви употребени, я на перфектни недостижими.
Виж целия пост
# 174
Не, не. Прекалено много оценки ми даваш, без да ме познаваш. Не съм с манталитет, че нищо не трябва да правя и, че което не ми влиза в трудовата книжка, не си заслужава. Но искам да се запознавам на живо, не ми допада това с нета. Супер изкуствено ми е. Не искам един ден, детето ми да ме пита къде сте се запознали с тати, и аз да му отвърна - еми, в гепи ме, елмаз и т. н.


Еех, кви мъже имаше някога. Да те гонят по улиците с  цел запознанства - няма такоз нещо вече...
Grinning
Виж целия пост
# 175

Еех, кви мъже имаше някога. Да те гонят по улиците с  цел запознанства - няма такоз нещо вече...
Grinning
А, има. В темата за срещите всякакви има, а онлайн психарите са малцинство Wink
То голямата гордост иначе да се запознаеш с мъжа си в дискотеката, вместо в група по интереси във фейса Grinning
Виж целия пост
# 176
Не, не. Прекалено много оценки ми даваш, без да ме познаваш. Не съм с манталитет, че нищо не трябва да правя и, че което не ми влиза в трудовата книжка, не си заслужава. Но искам да се запознавам на живо, не ми допада това с нета. Супер изкуствено ми е. Не искам един ден, детето ми да ме пита къде сте се запознали с тати, и аз да му отвърна - еми, в гепи ме, елмаз и т. н.


Еех, кви мъже имаше някога. Да те гонят по улиците с  цел запознанства - няма такоз нещо вече...
Grinning
На тези,които те гонят по-улицата,обикновено дъските са доста разтропани.Мен ме плаши много някой ей така от нищото да ме засваля.
Виж целия пост
# 177
Едно време и съвсем нормални те заговаряха на улицата. Сега вече и аз не знам как е Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Едно време и съвсем нормални те заговаряха на улицата. Сега вече и аз не знам как е Simple Smile
От едно 15 години,когато аз тръгнах по срещи и да се интересувам от другия пол,са си доста откачени тези,които ей така те свалят.Че и отърване няма,един сваляч веднъж както си вървях ме шляпна по дупяето даже,аз се разкрещях и този побегна..
Навремето може да е имало нормални,сега хората се свалят след като са се запознали по някакъв повод.
Виж целия пост
# 179
Имах едно много готино запознанство на спирката на Орлов мост, ама е било преди... 25 години Simple Smile Заговори ме рус младеж със сини очи и много готин, оказа се, че живее във Виена. Най-смешното е, че после аз го зарязах накрая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия