Омръзна ми да съм сама

  • 49 619
  • 540
# 375
Да ти кажа, Скуба, ако бях мъж и виждах жените като толкова кофти нещо, както ги виждаш ти, нямаше да се моря с тях, а направо щях да стана педераст, та да не ми се налага да се занимавам с такива презряни същества.
Виж целия пост
# 376
Няма нужда да го правим. Жените работят бавно, чрез селекция.

Аз много добре знам какво искам - спокойствие и загладен косъм. Казват, че понякога мъжът действал по-стресово от децата.

И не, жените не търсят мъж, който да им оправи живота - оправяме си го доста добре и сами. Търсим мъж, който да компенсира вредата, която нанася с присъствието си. Щото и най-добрият мъж си е товар и трябва да си плати, че го носим:)
Виж целия пост
# 377
Също толкова валидно е твърдението, че мъжът носи жената и т.н.
Виж целия пост
# 378
Сирен, четейки те, оставам с усещането, че си крайно спокойна и невъзмутима натура. Наистина, трудно си представям лесно да те трогва каквото и да било. Партньорът ти, дори и да е нервак, (а ти всъщност си го тествала и той не е), отдавна е хипнотизиран от спокойния и мантричен тон, с който му казваш кое как трябва да е, а ако не е - докато те изслуша, вече е загубил остротатата и ентусиазма си да спори или е забравил идеята си🤣
Виж целия пост
# 379
btw, ако има самотни жени тук, да си казват и ще им реша проблема
Виж целия пост
# 380
btw, ако има самотни жени тук, да си казват и ще им реша проблема

Е ся те налазиха мамите - и деца ще правиш, и чужди ще гледаш. Раждаш, кърмиш, чистш и пране на мръсни женски чорапи са задължителната ти програма
Luna щот не знае кво да прави с мъжете ги скопява, моли се да не попаднеш на нея, другите са безобидни.
Виж целия пост
# 381
btw, ако има самотни жени тук, да си казват и ще им реша проблема

Подвели са те, че ако някоя мома те цуне ще се превърнеш в принц. Laughing
Виж целия пост
# 382
Не бе, има едни котки пред блока и търся кой да ги прибере.
Хем те ще си имат дом, хем и жените няма да са сами.

А аз по принц не мога да стана. Стигнал съм максимума на принцността.
Виж целия пост
# 383
Моите адмирации, Жабок! Много елегантно отиграна топка, посред нощите се смея с глас😂
Виж целия пост
# 384
Пу-пу, да не ти е уроки!
Виж целия пост
# 385
Колко интересно станало тук - останали ергените да си говорят колко гадни са женорята и да ги ненавиждат, браво! И да се възхищават един на друг, то какво друго иначе да им напълни... душата.
Виж целия пост
# 386
Колко интересно станало тук - останали ергените да си говорят колко гадни са женорята и да ги ненавиждат, браво! И да се възхищават един на друг, то какво друго иначе да им напълни... душата.

Ти пък,къде с това женско мислене?Недей, че ще ги стресиращ ся...ОтидЕ им целия мъжки свят...ъъъ за мъжкото мислене да не говорим.
Виж целия пост
# 387
Има го момента, че основно секс търсим мъжете. Природа. Пък ако намерим и жена, която да мисли малко по-напред , ехеее, бинго.

Бихте ли дефинирали "малко по-напред"? Защото ако визирате: брак, деца, семейство и отговорности.., мога да се обзаложа, че ще направите обратен завой на 180 градуса. Природа, какво  да се прави.🤔
Виж целия пост
# 388
Не бе, има едни котки пред блока и търся кой да ги прибере.
Хем те ще си имат дом, хем и жените няма да са сами.

А аз по принцип не мога да стана. Стигнал съм максимума на принцността.

Мхм... По-добре с котки, отколкото с пишман мъже. Да си от мъжки пол ви  е даденост по рождение. Да бъдете мъже си е ваш избор.
Виж целия пост
# 389
Си*, Thirteen#! Защо така с лошо! Нима не долавяте еволюцията между предишните и настоящите оферти! Нищо общо! Аз съм изключително приятно изненадан от чувството за хумор, а вие го простреляхте в полет...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия