Омръзна ми да съм сама

  • 49 619
  • 540
# 390
btw, ако има самотни жени тук, да си казват и ще им реша проблема

Подвели са те, че ако някоя мома те цуне ще се превърнеш в принц. Laughing

нЕма моми тука, само мами надписващи етикети и една дет скопява...Joy
Виж целия пост
# 391
Скуби, нещо се издразни май. Grinning
Разсмя ме отново. Благодаря.

В самолета бях ма Kissing Heart, бааахти лошавата жена
Виж целия пост
# 392

нЕма моми тука, само мами надписващи етикети и една дет скопява...Joy

Пфу! Значи пак не съм разбрала...
Виж целия пост
# 393
Оттеглям офертата. Като ви гледам, котка няма да ви оправи. Най-много нея да я уморите.

Шоколад, сладолед, тортичка да предложа? Да се подсладите малко.
Пък може малко по-позитивни да станете и към себе си, и към другите ...
Виж целия пост
# 394
Жабок, подсладете се със Скубата, тъкмо няма да се държите бетер нацупени фръцли. Котета прибирайте. Направете нещо за себе си.
Може и по-усмихнати да станете.  Grinning
Виж целия пост
# 395
Ами то затова е тест, защото отсява. И защото всеки жив човек има съвсем неволни моменти на малоумно поведение. В такива моменти е хубаво човекът до теб да се държи като опора и с разбиране, не с агресия и неприязън.

А стандартът е двоен, защото половете са различни и за жената е голямата доза гадост. Аз съм си признала, че се научих да съм пресметлива, за да ми е комфортно.

Впрочем е много, много опасно студен, пресметлив и агресиращ, така че по-добре всякакви театри и тестване, за да се извади най-лошото и ако е много лошо, да бягаш навреме.
A ако той се усеща, че тест има и реагира според очакванията, защото знае, че е тест?

Ако другият също подлага на тест?
Виж целия пост
# 396
Никой не може да се държи фалшиво над 6 месеца - все някога ако има маска, ще падне. Е, не че няма такива, дето до сватбата са някакви романтици, а след това те настъпват и казват - ей сега ти стъжних живота...ама е по-голяма рядкост, новите поколения не са толкова корави.
Виж целия пост
# 397
Не отговори. "Всички" означава и жени.
Виж целия пост
# 398
Жабок, подсладете се със Скубата, тъкмо няма да се държите бетер нацупени фръцли. Котета прибирайте. Направете нещо за себе си.
Може и по-усмихнати да станете.  Grinning

Че котета прибираме, никой не ще мачки с проскубани от брака опашки Simple Smile
Виж целия пост
# 399
Никой не може да се държи фалшиво над 6 месеца - все някога ако има маска, ще падне. Е, не че няма такива, дето до сватбата са някакви романтици, а след това те настъпват и казват - ей сега ти стъжних живота...ама е по-голяма рядкост, новите поколения не са толкова корави.
Може,може...на психопатите маските са непоклатими или поне в статистиката така пише
Виж целия пост
# 400
Никой не може да се държи фалшиво над 6 месеца - все някога ако има маска, ще падне. Е, не че няма такива, дето до сватбата са някакви романтици, а след това те настъпват и казват - ей сега ти стъжних живота...ама е по-голяма рядкост, новите поколения не са толкова корави.
Може,може...на психопатите маските са непоклатими или поне в статистиката така пише

10 години го играх ,,примерен,, и ,,съпруг,,. И още щях да го играя ако не се беше появила младата любовница и свалих маската.

П.С. Баси, как така все се получава че любовницата винаги е млада... Simple Smile
Виж целия пост
# 401
При мъжете тестване има, но от по-друг вид- тестват й границите и после отношението към нея е според границите, които тя си е поставила. Много жени като захапят въдицата, границите им съвсем се размиват, чак до пълно изчезване. Изгубват самоуважение и позволяват да ги тъпчат. Съответно и мъжа губи уважение към тях... и четем всякакви истории тук.
Виж целия пост
# 402
Мъжкото тестване си е проблем на мъжете, за него нищо не знам. В правото си са да избират и да търсят как да не са прецакани, според разбиранията си.
Виж целия пост
# 403
Никой не може да се държи фалшиво над 6 месеца - все някога ако има маска, ще падне. Е, не че няма такива, дето до сватбата са някакви романтици, а след това те настъпват и казват - ей сега ти стъжних живота...ама е по-голяма рядкост, новите поколения не са толкова корави.
Може,може...на психопатите маските са непоклатими или поне в статистиката така пише

10 години го играх ,,примерен,, и ,,съпруг,,. И още щях да го играя ако не се беше появила младата любовница и свалих маската.

П.С. Баси, как така все се получава че любовницата винаги е млада... Simple Smile

Вие заслужавате Оскар, затова че сте захвърлили 10 години за едната любовница 😂
Виж целия пост
# 404
Не е само това тестване.Много мъже,по мое мнение,търсят упора.Често са представяни като силния пол,но не е точно така.
Да знаят,че като се приберат вкъщи е уютно,там ги разбират и оценяват и ако паднат,да им помогнат да станат.
Звучи клише,но кой нормален човек не иска това от връзката си?
Проблем е,когато някой се поставя в подчинена ситуация,особено опасна за жената.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия