Откраднат живот - ТЕМА 41 Критична точка... Кой е по-зависим от другия - сянката или нейната звезда

  • 42 568
  • 743
# 315
Стаменова и Фотев ги виждам като двойка някъде в бъдеще, а Ина и Тасев много си пасват визуално. Галя беше страхотна в този епизод.
Виж целия пост
# 316
Не ми се вярва да е донор - Фотев си знае за проблема и откровено не желае дете. А да се навие не просто на донор, а дори на Тасев.... съмнява ме

Нямах предвид да го навие за донор, а че вижда, че той може да осъществи копнежа й за дете. Та първо това да я води към него, а след това другите чувства.

Наталия изревнува, защото с дни се опитваше да постигне нещо, а не успя.
Виж целия пост
# 317
Много се радвам, че този епизод си починах от Ванчето и нейните големи, оцъклени, пълни с лудост очи.Joy Беше толкова разтоварващо за мен нейното отсъствие. Grinning
Виж целия пост
# 318
Аз пък съвсем изключих за Ванчето. Докато Хинова и Мазов си говориха на пейката, още се ядосвах на Лора как се разприказва пред Тони и забравих да се притесня, че може лудото Ванче да изникне отнякъде
Майче, Ваня като героиня от филм на Хичкок 😱😱
 
Не мисля, че Ина вижда Тасев като потенциален донор. Според мен дори и ум не и минава за бебе от него. По скоро в негово лице видя млад, красим и умен мъж, който не гледа на нея като на скъпо притежание. Идеята за бебе ще дойде малко по-късно.

Батко според вас дали се уплаши, че Зорница ще напусне или се притесни, че може да е споделила нещо на Лора, което да накара Тони да се усъмни.
Виж целия пост
# 319
Батко според вас дали се уплаши, че Зорница ще напусне или се притесни, че може да е споделила нещо на Лора, което да накара Тони да се усъмни.


Според мен си се притесни, че може да напусне, затова хукна веднага и я потърси. Както казах на човека направо му приседна сандвича като чу. Grinning А Тони, ако знаеше, за него и Зорница изобщо нямаше да се държи толкова спокойно за ситуацията. Изгледаше ми умислен и притеснен.

И както винаги думите на Лора към Зорница за връзките на работното място и личните проблеми, които се превръщат и в професионални бяха просто извадени от контекста и промото заблуди малко.

Мишева се учуди обаче на различните чорапи на Калин. Grinning Много ми хареса монологът му накрая.

Видях голямото промо донякъде. Новата анестезиоложка д-р Войнова нещо не се представя никак добре. Даваха я по време на операция, явно имаше усложнение, а тя се опитваше да овладее ситуацията. Чух някой в следващия момент да пита дали изобщо тя знае какво прави. После Стилянова беше в кабинета на Захариев и спореше с него заради нея, явно той я защитава и тя му каза нещо от типа "искаш ли да й скъсаме ей сега договора?".
Виж целия пост
# 320
https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/da-nasledish-ta … -todor-kolev.html

Много симпатично момиче е внучката на Тодор Колев!
Виж целия пост
# 321
Две жени на едно място и то излъгани от един и същи мъж си е бомба със закъснител направо. Joy  Обаче ми е много познат отнякъде? Някой не се ли сеща?



Яница, аз съм го виждала преди доста години, в някакво забавно предаване май, но не мога да си спомня кое...  Thinking За името само се сетих - Методи Вълчев се казва, актьор е, бил водещ във " Веселина"...
Виж целия пост
# 322
Две жени на едно място и то излъгани от един и същи мъж си е бомба със закъснител направо. Joy  Обаче ми е много познат отнякъде? Някой не се ли сеща?



Яница, аз съм го виждала преди доста години, в някакво забавно предаване май, но не мога да си спомня кое...  Thinking За името само се сетих - Методи Вълчев се казва, актьор е, бил водещ във " Веселина"...

Да, да, и аз после като качиха епизода видях името му, написах в гугъл и се сетих веднага. Просто бях пропуснала да го видя още когато даваха епизода в 20 часа.
Виж целия пост
# 323

Батко според вас дали се уплаши, че Зорница ще напусне или се притесни, че може да е споделила нещо на Лора, което да накара Тони да се усъмни.

Направо му прилоша от получената информация, тоя човек няма късмет със сандвичите, захапе ли някой, все му присяда Grinning Не се притесни, че Тони е разбрал нещо. Обаче се притесни, че положението със Зорница е зле, затова изведнъж хукна да се топли вътре с надеждата да я открие. Предполагам, че ще минат ден-два преди да осъзнае, че нещата са наистина сериозни и реши да я спасява. И почвам да си мисля, че ако отиде да я търси, няма да си остане само с погалване по косичката и после ще имаме нови тайни от Тони Joy

Жекова адски ме дразни, не може ли някой да я постави на мястото й?!

А на Галя много ми хареса репликата към Захариев относно директорското място, много точна беше.

Между другото, Лора също пресъздаде доста точно ситуацията между Банков и Огнянова - възползва се от чувствата й и я заряза. Не е излъгала.
Виж целия пост
# 324
Чудя се, Стилянова нали щеше лично на Фотев да си представя концепцията, обясняваше на Ина с надменнен тон как очевидно той е видял потенциала ѝ и накрая какво стана, а ??
Еййй, как ме дразнят такива отворени.
Виж целия пост
# 325
Добро утро!

Тонът на Галя си има обяснение - чудеше се защо Фотева не я харесва. Явно си е реакция на отношение и то от двете страни.
Иначе Фотев реагира така, защото през деня вече си имаше разправия със съпругата си за дете и проблеми за зачеването му. Ако не е инвитро клиника с какво друго би повишил приходите в едно АГ? Имат си кабинет за проследяване на бременност и женски проблеми, родилно и операционна. Така че идеята на Галя е добра, обоснована и би била печеливша. За Фотев за важни парите, но не искаше да слуша по лична причина.

Пак да си кажа, че епизодът много ми хареса.

Внучката на Колев е голяма сладурана. Май това е жената, с която говореше Захариев в лекарския кабинет.
Виж целия пост
# 326
Днес на страницата ще е Наум Шопов.
Виж целия пост
# 327
Днес на страницата ще е Наум Шопов.

айде сега една групова тренировка Wink


Галя тепърва ще има да разбира кой всъщност е съдействал за ин витро клиниката. Реакцията й е нормална, все пак официално двете с Ина не се понасят. Ще си станат близки - вече ги виждам как обръщат чашите с текила, оплаквайки се от "простатата алармира" (и пак го докарах до рима хахахах)
Виж целия пост
# 328
Днес на страницата ще е Наум Шопов.

айде сега една групова тренировка Wink


Галя тепърва ще има да разбира кой всъщност е съдействал за ин витро клиниката. Реакцията й е нормална, все пак официално двете с Ина не се понасят. Ще си станат близки - вече ги виждам как обръщат чашите с текила, оплаквайки се от "простатата алармира" (и пак го докарах до рима хахахах)
Хахах това ще им бъде тема за милиони. Joy
Или пък друга: "Фотев има еректилна дисфункция" - "Ми прати го при бившата, тя ще го оправи. Joy
Виж целия пост
# 329
 

Галя тепърва ще има да разбира кой всъщност е съдействал за ин витро клиниката. Реакцията й е нормална, все пак официално двете с Ина не се понасят. Ще си станат близки - вече ги виждам как обръщат чашите с текила, оплаквайки се от "простатата алармира" (и пак го докарах до рима хахахах)

Нали си поръчахме - жените от болницата първо в МОЛ-а за обувки с висок ток и после - текила в бара Simple Smile. Сценаристите имат време да помислят над такава сцена.

Мисля си за Жекова, голяма е лисица. Обаче и я разбирам, Тасев си играе с огъня и може да стане наистина опасно, за него, за Ина, дори и за болницата. Фотев е безкруполен и няма да му мигне окото да затвори цялата болница, нищо че спасиха сина и внука му.
Жекова може да е малко по-тактична и да каже какво я притеснява, а не да говори глупости за Фотева. Пък от там на татък всичко е в ръцете на Борис и Ина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия