Всичко за косата - тема 3

  • 85 789
  • 740
# 120
Bubanka,и аз не знам колко е добра прическата за реални условия.Цвета е доста смел и не е за всеки Simple Smile

Лично на мен този тренд в прическите  не ми харесва.
За да я постигнеш трябва обезцветяване и добър колорист на който да се довериш.
Ако държиш на тази прическа много може да пробваш и такова омбре.Така ще видиш дали ще се възприемеш и ще прецениш дали да си направиш цялата коса.

Герганче,не знам какво да те посъветвам.И аз съю като теб и нямам на идея какво искам да правя с косата си.Еди  път искам по червено,после тъмно,светло и се въртя в кръг.Ето сега си взех билкова боя кестен и не съм сигурна дали трябва да се правя Joy
Може би най добре е да се избере цвят който може да се поддържа лесно и в домашни условия.
Днес съм на фризьор и ще обсъдим какво да правя Simple Smile)
Сега пак съм на вълна по светла коса Simple Smile)
Виж целия пост
# 121
Оф и аз съм същата. Вечно не знам какво искам. Още се чудя да се обаждам ли за бретон или не😉😆 със сигурност знам, че искам по-светло, искам руси краища почти. Ама като ги направя ще искам черна,после пак червена и така....и не мога да си го обясня това нещо защо е така.
Ето сега искам да ми офармят малко етажите без обаче да взимат нищо от дължината-най-много 1 см. Но не смея да отида на фризьор щото не знам как ще ме направи. Харесвам се с бретон много, но никога не ми го правят както искам и после ми омръзва да го поддържам. Абе не ми е лесно...
Виж целия пост
# 122
И тук да попитам - косата ми е кестенява, никога не е боядисвана. Много ли ще е трудно да постигна този цвят и нужно ли ще е да я обезцветя?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 123
juj96,това което искаш май е по-червено от това ,което постигнах аз ,но ще сложа снимки пък ти ще прецениш...
Скрит текст:
боята е l'oreal excellence 7.31,не съм обезцветявала ,намазах като за балеаж и стоях 30 минутки.
п.п снимката е директно след баня,затова е като гнездо
Виж целия пост
# 124
juj96 щом косата ти не е боядисвана досега мисля че ще се получи цвета, може дори и с безамонячна (разгледай Гарниер и Олиа) имат доста цветове близки до показания от теб Simple Smile
Виж целия пост
# 125
Бубанка, за мен чистото сиво е страхотно!
Обезцветяване ще трябва обаче.
Виж целия пост
# 126
Бубанче, и аз харесвам много сивото, ама как я мислиш тая работа, да свалиш 100 пласта черна боя?
Виж целия пост
# 127
Мис, Чаровна, знаем се Joy


Да ви покажа какво съм харесала. Това ми е топ!!!



Това хубаво кестеняво също много ми допада.




Това е светличко, но също ми харесва




Тези червени ми харесват, но ме спира комбинирането с дрехите. Най красиво ми стои с бяло, черно, синьо и зелено, примерно също така сиво, бежово и т.н. Но червено, лилаво, жълто мисля че трябва да ги прибера в гардероба завинаги докато съм червена.






Гледай как вкарване на цвят преобразява косата



Айде че станах досадна Simple Smile
Виж целия пост
# 128
И тук да попитам - косата ми е кестенява, никога не е боядисвана. Много ли ще е трудно да постигна този цвят и нужно ли ще е да я обезцветя?
Скрит текст:
Много зависи от това какво кестеняво е.Ако е много тъмно,не мисля че в домашни условия и без изсветляване ще стане,както и с безамонячна боя.Това ми се струва,че клони към медните тонове (golden copper 7.34 8.34 на макадамия,например).  Иначе винаги можеш да опиташ с боя на кичур коса,ако не искаш да се правиш в салон.Тук трудно някой да ти каже какво точно ще се получи на твоята основа....
Виж целия пост
# 129
juj96,това което искаш май е по-червено от това ,което постигнах аз ,но ще сложа снимки пък ти ще прецениш...
Скрит текст:
боята е l'oreal excellence 7.31,не съм обезцветявала ,намазах като за балеаж и стоях 30 минутки.
п.п снимката е директно след баня,затова е като гнездо
Много по-различно е,като цват желаното от нея.За мен ще стане,ако основата е доста светла.
Виж целия пост
# 130
Някои пробвал ли го е?
Виж целия пост
# 131
Подстригах се 😂 бретон настрани и по 1 см от връхчетата.
Доволна съм.
Петя, тези къдрици са с права преса или конусовидна маша.😊 Хубави са.
Според тенденциите за 2018 на мода ще бъдат небрежните къдрици.
А кажете сега как да ги постигнем без топлинна обработка?
Правите коси минават на заден план. Това четох днес. И някакво боядисване "тигрово око".
Виж целия пост
# 132
Небрежни къдрици си правя само с ролки, защото не искам да си горя косата а и ми издържат повече от маша/преса
Връзвам се на висока опашка и навивам с ролки само нея, така ми е удобно и да спя с ролките Simple Smile какво е това боядисване тигрово око?! Simple Smile
Виж целия пост
# 133
И аз се подстригах днес.
Доволна съм.
Лекичко ми е .

много си харесвам цвета на слънце.Свикнах с него и започна да ми харесва Simple SmileКато ягодово кестеняво което го водят Simple Smile
Виждат се е и светлите участъци от омбрето и сстоят пп светли.Много естествено изглежда наживо.
Обичах,с кое олио на Лореал те правеше фризьора ти?
Виж целия пост
# 134
С това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия