Всичко за косата - тема 3

  • 85 789
  • 740
# 135
Фризьорката ми го похвали.
Както и някакво олио за домашна употреба което се използва с преса за коса и изсветлява два тона.Ето това
https://www.youtube.com/watch?v=Q6AnL4EsufI
Виж целия пост
# 136
Леле това с пресата не изглежда много щадящо :O ,но това на Лореал е много добро.
Иска ми се пак да ме направи ,но ми е далеч вече Sad
Виж целия пост
# 137
Чаровна, добре е. Все пак не направи никаква промяна Simple Smile

Мис, дай снимка Kissing Heart
Виж целия пост
# 138
Като се приведа в ред ще се снимам.
Виж целия пост
# 139
Чаровна, убиваш ме с този блясък, страхотен е. Цвета на косата ти наистина е много хубав. Аз съм останала с впечатление, че ти е по-тъмна.
Мис, чакаме и ти да се покажеш Wink
Това олио за изсветляване, което Обичах, показва изглежда доста интересно. Ще разпитам фризьорката ми за него. Пролетно ми е и си мисля за изсветляване Joy към медно нещо ме влече, но ще видим на къде ще ме избие накрая. 
Виж целия пост
# 140
Благодаря за отговорите! 😊 На фризьор ще отида със сигурност, просто исках да знам дали ще стане от първия път. Ето ми  косата:
Скрит текст:

Не знам защо е излезнала такава крива, не е такава. Безформена е защото е издухана набързо със сешоар.
Чаровничка, косата ти е като от реклама! ☀️
Виж целия пост
# 141
juj96,ще стане по светло .Няма да е като желаното от теб обаче.
Доста е светло това което искаш.
Момичета,благодаря ви.
Ястребче,светла ми е косата вече .
Цвета е 5.18 лореал иноа Simple Smile
Виж целия пост
# 142
Една приятелка се прави сива преди около 2 години. Съсипа си косата и много я състари. Тя е на 27, фризьорката я обезцвети до бяло /от естествен цвят тъмен кестен/ и после я боядиса. Стана супер, но изглеждаше като на 40+ /не че имам нещо против тази възраст/. 2 седмици по-късно се направи тъмно руса.
Виж целия пост
# 143
juj96, ще ти се получи цвета според мен, но едва ли ще стане с безамонячна. С амонячна боя пробвай, но вземи по-светла от показаното в каталога.
Сивата коса е много хубава сама по себе си, но определено е много специфична и не би отивала на всеки. Бубанка, ако се направиш много бих искала да те видя, но си помисли сериозно, защото от черно ще има много яко изсветляване и да не ти се съсипе косата.
Виж целия пост
# 144
http://zlatoley.com/blog/altaysko-mumio-burza-lesna-i-efektivna-grija-za-kosa/
Днес попаднах на това, ако за някой може да е полезно.Понеже имам под ръка, мисля да добавя в еластизайзъра, че и в някоя домашна маска за лице.
Исках да питам, този финиш https://www.zlatnaribka.com/chi/chi-keratin-line-keratinova-podh … lk-infusion-59-ml може ли да се съчетава със шампоана  https://www.zlatnaribka.com/lakme/teknia-deep-care--za-iztoshten … -deep-care-300-ml и маската https://www.zlatnaribka.com/lakme/teknia-straight--za-izglazhdan … e-straight-250-ml ?
Виж целия пост
# 145
Ясно, благодаря ви! Веднага щом се направя, ще се похваля тук! 😁🤗
Виж целия пост
# 146
Благодаря за отговорите! 😊 На фризьор ще отида със сигурност, просто исках да знам дали ще стане от първия път. Ето ми  косата:
Скрит текст:

Не знам защо е излезнала такава крива, не е такава. Безформена е защото е издухана набързо със сешоар.
Чаровничка, косата ти е като от реклама! ☀️
Аз бях докарала този цвят, с къна и касия, но основата беше червена. Проблемът при ползването на къна обаче е, че с всяко последващо нанасяне, цвета потъмнява. Иначе косата се запазва в доста добро състояние....
http://prikachi.com/images/528/9306528L.jpg
Виж целия пост
# 147
Juj96, мисля че спокойно може да се получи това, което искаш.

6.44 и 6.45 на Мажирел смесени, основа 4-5, без обезцветяване, боядисвам се вкъщи

Това е 7.44 Лакме Колаж пак на мен


Имай предвид само, че тези цветове много варират на различна светлина. На слънце и снимано със светкавица е 2 тона по-светло, отколкото на студена светлина или вкъщи.
Виж целия пост
# 148
Благодаря! Точно това искам, прекрасни цветове! 🙄🌺🌞
Виж целия пост
# 149
Скрит текст:
Juj96, мисля че спокойно може да се получи това, което искаш.

6.44 и 6.45 на Мажирел смесени, основа 4-5, без обезцветяване, боядисвам се вкъщи

Това е 7.44 Лакме Колаж пак на мен


Имай предвид само, че тези цветове много варират на различна светлина. На слънце и снимано със светкавица е 2 тона по-светло, отколкото на студена светлина или вкъщи.
Върху каква основа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия