Всичко за косата - тема 3

  • 85 791
  • 740
# 150
По-скоро 4ка. Естественият ми цвят, макар да няма живи свидетели, е тъмен, със зеленикав отенък. Струва ми се по-тъмен от показаното от juj на снимката. Всичко в червената и медна гама ми се получава лесно, ако и боята е ок, разбира се. Студени нюанси и пепелно не мога да стана никак - зеленее. Т.е. с коректори сигурно би станало, но понеже не ми и отиват такива цветове особено, та не съм се опитвала по-сериозно.

Виж целия пост
# 151
По-скоро 4ка. Естественият ми цвят, макар да няма живи свидетели, е тъмен, със зеленикав отенък. Струва ми се по-тъмен от показаното от juj на снимката. Всичко в червената и медна гама ми се получава лесно, ако и боята е ок, разбира се. Студени нюанси и пепелно не мога да стана никак - зеленее. Т.е. с коректори сигурно би станало, но понеже не ми и отиват такива цветове особено, та не съм се опитвала по-сериозно.


Странно, при мен няма начин да се получи толкова светло върху естествена основа.Наслоявано във времето да, но иначе не.Явно си зависи от самата коса Simple Smile
Виж целия пост
# 152
GatoNegro, вторият цвят е направо страхотен Heart Eyes. Определено си е до коса. Аз на моята също лесно докарвам всякакво медно, риаво и червено. Дори и по-светлите, а косата ми е средно кестенява, към тъмно. Не мога да си я определя точно по фирзьорските таблици.
За това Мумио от доста време чета само суперлативи, но все още не съм се престрашила да го ползвам.
Виж целия пост
# 153
И на мен много ми харесват тези рижавите цветове. Прекрасни.
Виж целия пост
# 154
Здравейте момичета,
Някой може ли да ми препоръча ролки за коса,кои то да навиват в рамките на десетина минути сутрин.Може би някакъв уред,който затопля ролките.Не исам да се варят във вода.
Благодаря.
Виж целия пост
# 155
Аз имам термо ролки на Babyliss , конкретно модел 3045,
Много съм доволна, за 15 мин съм холивудска дива както казва майка ми 😅
Виж целия пост
# 156
Ремингтън имат такива, които се нагряват.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 157
Момичета, да ви попитам, някой ползвал ли е на кройтерхоф (не съм сигурна,че така се чете) серума за растеж на косата и имаше ли ефект?
Виж целия пост
# 158
Горят ли тези ролки?
Виж целия пост
# 159
Моите не, пипам ги и са приятно затоплени просто, но пак си слагам термо  за всеки случай, а и за фиксация.
Само да споделя, че моите са от продавалника и бяха смешни пари, 20лв. А сестра ми взе от Базара за 25лв., чисто нови..
Виж целия пост
# 160

Щях да се изправям, но няма смисъл. Само ми се изтощава косата и не ми харесва кой знае колко. Много съм доволна как ме подстрига. Пооправи и формата и махна само 1 см. Бретона също стана както исках. Останах приятно изненадана. Освежи се косата. Остана още цъфтеж,но постепенно ще взимаме по малко,защото нали я пускам.
Виж целия пост
# 161
Аз имам термо ролки на Babyliss , конкретно модел 3045,
Много съм доволна, за 15 мин съм холивудска дива както казва майка ми 😅
Много,много благодаря!
Виж целия пост
# 162
Мис, страхотна си. Много ти отива бретон,  а и си личи, че добре те е подстригала. Честита промяна Blush
Zvezdi4ka56, аз съм го ползвала и страшно много ми омазнявашв косата в корените, иначе ми намаля косопада, но не знам дали точно от него, защото мазах и пих какво ли не. По-доволна съм от гела на Давинес и спрея на Клоран с хинин, редувам ги. От Давинес съм супер доволна. От Клоран също, но мирише малко странно, като на смола.
Виж целия пост
# 163
Мис, много си хубава! ❤️ Косата ти е страхотна и мисля, че бретон ти отива.

Чаровничка, много красива коса и наистина умопомрачителен блясък!

Ето ме отново и мен с нов цвят. Доста по-тъмна е от предната, на слънце е разкошен цвят.


Да споделя, взех маската на Лореал Absolut Repair. Много ми хареса, косата ми е по-жива, лъскава, не се заплита и подхранена. ❤️
Виж целия пост
# 164
Как вървят цените за балеаж при вас? И колко време отнема 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия