Къде в Пловдив??? - 76

  • 68 255
  • 743
# 405
Не знам само на мен ли ми идват твърде прехвалени Доминос.
На мен са ми нормални, не са ми уау никак,
 2 пъти сме яли, май не мисля скоро да потретвам Simple Smile
Виж целия пост
# 406
Аз пък бях много впечатлена от Доминос, като се има предвид, че пици не поглеждам и не ме изкушават изобщо.
Виж целия пост
# 407
Едно време Верди бяха добри, но ги развалиха много и поне от няколко години пици при тях не сме яли.
То си е и до вкус. Едно време една колежка се захласваше по супите в стола, които бяха обилно застроени с брашно, а аз хич не ги харесвах Simple Smile.
Така че, опитайте и преценете.
Виж целия пост
# 408
На Доминос пиците, които ме грабнаха, бяха пиле барбекю и бургер пица. Заради тях си заслужава посещението. Другаде не съм яла подобни, сигурно има де.
Виж целия пост
# 409
А "Верди" има ли ги още и къде се намират?
Виж целия пост
# 410
И според мен Домино са прекалено преехвалени...освен горе споменатите видове пица,които за първи път опитах там,друго нищо особено няма.И са ми точно "американски тип" пица,нищо общо примерно с италианската кухня ,която ми харесва повече Simple Smile
Виж целия пост
# 411
На "Отец Паисий" , на ъгъла има Pizza Lab. Избираш си пицата. Тънички са. Има и с пълнозърнесто брашно. На нас ни харесват. Но сме взимали от място. Не знам имат ли доставка.
Виж целия пост
# 412
А "Верди" има ли ги още и къде се намират?

ТУК можеш да видиш всичките им ресторанти в града. Ние ходим, но много рядко в този - срещу Новотела. Но само защото ни е в квартала.
Виж целия пост
# 413
Благодаря, много ги харесвах преди, но не съм била от години.
Виж целия пост
# 414
Честно казано Верди не е това, което беше.
Пробвай, но може да се разочароваш.
Виж целия пост
# 415
Аз живея в София вече, но като се прибираме към Пловдив някой път може да ги пробвам Simple Smile
Виж целия пост
# 416
Като им гледам сайта на Раковска имат ресторант в София. По снимките в сайта изглежда супер вътре.
Виж целия пост
# 417
Честно казано Верди не е това, което беше.
Пробвай, но може да се разочароваш.
Съгласна съм. Верди от моето детство бяха различни. За последно ги посетих миналата година, ресторанта на центъра, ами нищо общо с преди.
Виж целия пост
# 418
Пиците им бяха вкусни. Сега ядем подобни единствено в едно малко ресторантче в Китен, като ходим лятото. Същия вкус и току-що извадени от пещта.
Виж целия пост
# 419
Ще помоля ако някой знае за апартамент,който се дава под наем двустаен или тристаен ,Кършияка или Гагарин,до 400лв да ми пише на ЛС. (може и необзаведен) Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия