Къде в Пловдив??? - 76

  • 68 255
  • 743
# 420
Здравейте, на 01.Септември дъщеря ми ще бъде шаферка искам да ушием рокля, която тя си хареса, но нямам позната шивачка. Ще бъда благодарна ако ми препоръчате някоя добра шивачка.
Виж целия пост
# 421
Като им гледам сайта на Раковска имат ресторант в София. По снимките в сайта изглежда супер вътре.

Хаха, мерси, въобще и не знаех, че имат ресторант в София.  Laughing
Виж целия пост
# 422
Здравейте, на 01.Септември дъщеря ми ще бъде шаферка искам да ушием рокля, която тя си хареса, но нямам позната шивачка. Ще бъда благодарна ако ми препоръчате някоя добра шивачка.
http://malechita.com
Изпитано е!
Виж целия пост
# 423
Здравейте, на 01.Септември дъщеря ми ще бъде шаферка искам да ушием рокля, която тя си хареса, но нямам позната шивачка. Ще бъда благодарна ако ми препоръчате някоя добра шивачка.
http://malechita.com
Изпитано е!
Благодаря много!
Виж целия пост
# 424
Ние пици ядем от много време само в Паладиум до Нептуна. Даже в повечето случаи се обаждам поръчвам,докато отидем са готови си ги взимаме и се прибираме да хапваме. Много тънички, вкусни и на дърва. Една пица там е 4-5 лв. Открили са и Паладиум 2 в двора на училището на ул Софлу. Там само сме минавали. Обстановката е в пъти над тази на Нептуна ,като там имат и доставка до дома.
Виж целия пост
# 425
Освен в детския магазин до ОУ "Климент Охридски" в Кючука, както и в "Колев и Колев", къде да търся сандали от естествена кожа за малки госпожици? Трябва ми нещо качествено в размер 21-22, но не бебешко, а за тригодишна претенция. Оказва се почти мисия невъзможна. Поръчка от чужбина в момента не ми е вариант, трябва спешно да взема поне чифт.
Виж целия пост
# 426
Магазин Капчица на Иван Вазов.
Виж целия пост
# 427
Ние ходим в тази http://trattoria-lastrada.bg - тук в темата също я бях препоръчала, но не помня на  кой беше, тя също писа, че са доволни.
Виж целия пост
# 428
На мен, на мен. Grinning Хареса ни, да. Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Ние ходим в тази http://trattoria-lastrada.bg - тук в темата също я бях препоръчала, но не помня на  кой беше, тя също писа, че са доволни.
И ние  я е препоръчваме с две  ръце.  Хубави са им птиците  и другите  ястия, а персоналът много  любезен.  Какво  му трябва  повече на  човек? ! Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Открили са и Паладиум 2 в двора на училището на ул Софлу.
Кое училище се намира там? Гугъл мапс нищо не ми показва.
Виж целия пост
# 431
Открили са и Паладиум 2 в двора на училището на ул Софлу.
Кое училище се намира там? Гугъл мапс нищо не ми показва.


СУ Константин Кирил Философ , но сградата на 1-4 клас.
Виж целия пост
# 432
Много благодаря! Явно кафето ми е било малко Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Може ли да ми препоръчате фирма за ролетни щори? И някой дали има идея каква би била цената за  един стандартен прозорец.
Ще съм ви много признателна Simple Smile
А също и препоръки за жена за почистване на апартамент и  горе-долу и там какви са цените.
Благодаря
Виж целия пост
# 434
Къде могат да ми почистят дамска чанта от текстил?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия