Къде в Пловдив??? - 76

  • 68 255
  • 743
# 315
Има ли някъде в района на Събота пазара или бул. Александър Стамболийски агроаптека?
Точно на Събота пазар има агроаптека - на уличката, която води до р-т Рандеву.
Тази не я ли закриха?

Не, там си е, преди 2 дни я гледах. Има си табела де, не съм влизала.
Виж целия пост
# 316
Има ли някъде в района на Събота пазара или бул. Александър Стамболийски агроаптека?
Точно на Събота пазар има агроаптека - на уличката, която води до р-т Рандеву.
Тази не я ли закриха?

Не, там си е, преди 2 дни я гледах. Има си табела де, не съм влизала.

Супер, благодаря много. Скоро не съм ходила и още утре ще я посетя.
Виж целия пост
# 317
Още едно въпросче имам аз Worried Трябва спешно да си купя бански с чашка около D. Знаете ли Къде са заредили вече и по принцип къде има по-голям избор от бански, които не са китайски. Локацията няма значение в случая.
В едно магазинче на ъгъла на ул. "Райко Даскалов" и ул. "Хан Кубрат". Пада се срещу аптека Sopharmacy, преди да се качиш към пешеходния мост. Дано си ме разбрала за адреса. Там продават бельо и бански, водят ги италиански. Имат големи чашки, но и цените не са никак евтини. Миналата година си търсих чашка Е, там беше 70 лв.

Уф, това само цената на горнището ли беше? Ще мина със сигурност, но поне да се подготвя психически.
Виж целия пост
# 318
Още едно въпросче имам аз Worried Трябва спешно да си купя бански с чашка около D. Знаете ли Къде са заредили вече и по принцип къде има по-голям избор от бански, които не са китайски. Локацията няма значение в случая.
В едно магазинче на ъгъла на ул. "Райко Даскалов" и ул. "Хан Кубрат". Пада се срещу аптека Sopharmacy, преди да се качиш към пешеходния мост. Дано си ме разбрала за адреса. Там продават бельо и бански, водят ги италиански. Имат големи чашки, но и цените не са никак евтини. Миналата година си търсих чашка Е, там беше 70 лв.

Уф, това само цената на горнището ли беше? Ще мина със сигурност, но поне да се подготвя психически.
Целият бански.
Виж целия пост
# 319
Да ми препоръчате изпробван лазерен център за премахване на малка брадавица.
Виж целия пост
# 320
Още едно въпросче имам аз Worried Трябва спешно да си купя бански с чашка около D. Знаете ли Къде са заредили вече и по принцип къде има по-голям избор от бански, които не са китайски. Локацията няма значение в случая.
Магазини za-za
Имат магазини срещу х-л Санкт Петербург,и на джумаята
Виж целия пост
# 321
Аз много  харесвам за бански, а и бельо марката  anabel-arto.bg. Много  хубави  оферти имат в едно малко  магазинче на ул. Гладстон  срещу  бившата техническа книжарница като тръгнете в посока  бул.Руски. До него има фризьорски салон и евроспорт.
Имат големи  номера чашки, а качеството е много  добро.
Виж целия пост
# 322
Миналата година направих фаталната грешка да оставя купуването на бански за последния момент, т.е. за началото на август. Беше фатална грешка. Сега съм решила още този месец да си купя. Чашка DD намерих в едно магазинче в Халите, но преди това бях обиколила половината град. Но банския си беше компромис, никак не ми допада, затова сега искам да си взема нов.
Виж целия пост
# 323
Декатлон предлагат разновидности бански. Аз също съм чашка D и миналата година взех изчистен черен половинки от там. Като качество е добре, но не са евтини.
Виж целия пост
# 324
Аз пък обратното - търся с чашка А Grinning
Виж целия пост
# 325
Къде мога да направя снимка на зъб утре?
Виж целия пост
# 326
Къде мога да направя снимка на зъб утре?
На Данаил Николаев, мисля че е номер 1. Кабинетът на д-р Панайотов. Като завиеш от Руски - първата къща, в ляво. Работят и в неделя.
Виж целия пост
# 327
Къде мога да направя снимка на зъб утре?
На Данаил Николаев, мисля че е номер 1. Кабинетът на д-р Панайотов. Като завиеш от Руски - първата къща, в ляво. Работят и в неделя.
Някъде до Офис 1 ли се намира?
Виж целия пост
# 328
На отсрещния тротоар. Има някакво кафене, влиза се в двора на къщата зад кафето. Има означения. В самостоятелен павилион, в двора на къщата.
Виж целия пост
# 329
На отсрещния тротоар. Има някакво кафене, влиза се в двора на къщата зад кафето. Има означения. В самостоятелен павилион, в двора на къщата.
Тони, благодаря Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия