

то стана като чушките и пипера.... Както и да се казва - красота е!!!
Ванилия не остана в магазина 



липсва ми прегръщащото човече 
нищо не е останало от цветята
както се казва "Дай Боже всеки му!"
защото аз обяснявам по нашите начини, а той е длъжен в училище да работи по тукашните.... Самата методика на обучение е друга - аз учих вероятности в университета по висша математика, а те тук учат от малки.... С другите предмети ни е по-добре - определено физиката и химията ми станаха по-лесни с тукашната методология. Но пък пубертетите са едни и същи навсякъде... Вчера госпожата по арт се обади, че го е наказала днес да остане 1час след училище, защото след като си е направил скулптурата от глина, демонстративно я разрушил... Та днес трябва да я направи отново. Днес трябва да ми донесе и рапорта с нивата до този момент и ще става интересно... Такива ми ти страсти и неволи 

Препоръчани теми