Домакини 65/ Работата си е работа, но трябва и нещо полезно да се свърши

  • 64 288
  • 736
# 570
Добро утро!
Мария, да ви е жива и здрава, много усмихната, щастлива и вашата гордост!

Вале, записахте ли Мими?
Калинч, с вашето дълго у-ще не си е работа. Да ставаш рано през лятото, за мен е мъчение
Вио, Joy
Писе, и нас не ни пропусна вчера. В центъра и град е валял
Фло, драсни някой ред как сте се прибрали
Джейми, ти не си ли ваканция вече?
Смърфи, мерси! Не се бях сетила за мокрите кърпички, свършиха работа

Ще оправям багажа на шефа, че утре пътува. Знам, че е с майка, ама ми е малко криво, защото за толкова време не ни се  е измъквал за сега.
Виж целия пост
# 571
Честит Рожден ден на щерка ти, Мария! Да е много здрава, щастлива и целеустремена! Много весел празник! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Не е нормално това време. Вчера два часа адски дъжд, днес ставам рано сутринта пак вали и е супер мрачно.

Ма ко - дано шефът и баба му улучат хубаво време, а ти не се притеснявай! Той ще е добре и ще си прекара супер, а и вие с тм може малко да разпуснете.Stuck Out Tongue Winking Eye

Днес смятам да си чета цял ден, аха де! То в това време какво да прави човек...
Виж целия пост
# 572
Гледах прогнозата за уикенда по райони, че ние може и за риба да ходим, като заминат. Тук го дават в събота да вали, а по морето в неделя. Надявах се юли да се оправи времето най-после.

Аз не се притеснявам в общия смисъл на думата. Ще ги мисля само докато са на път, че това не зависи от мен, имам страх. За толкова дълго не сме се разделяли. Ама ще трябва да свикваме, няма къде да ходим.
А исках на лагер да го пускам, ако се бяха организирали от у-ще. Joy Много съм смела, като не ми е опряло яйцето на д...то Joy
Смърфи, ако тази седмица която идва си тук, обади се. После ще се разминем
Виж целия пост
# 573
Да се включа и аз в общия тон на темата - и тук е мрачно, и почти нямаме ден без дъжд. Ненормална работа. Закарахме караваната, а още не сме прекарали и един уикенд на морето, срамота! От 16 юли съм в отпуск и тогава уж да ходим за десетина дни, ама ако е такова дъждовно, не знам.....
Мария, чакаме снимка на родженичката Wink
Ма ко, весело изкарване на шефа!
П.П. Довечера съм на родителска среща, ще се решава първокласниците в училището на Ванко дали да са с униформи, или не. Аз съм много "за" по принцип, да видим какво ще измъдрим....
Виж целия пост
# 574
Рожденичка

Виж целия пост
# 575
Пу пу, хубавци
Виж целия пост
# 576
Привет, мацки, от близо и далеч!
Ей ме на.
МА КО, толкова отдавна ли не съм писала, че ме питаш за пътуването newsm78 Май така ще излезе
Първо да поздравя рождениците.
СМЪРФИЕТКА, желая ти здраве, успех, късмет, пари, обич и пътешествия!
МАРИЯ, да ти е здрава и разумна 13 годишната красавица! Да ви радва с постиженията си!
ПИСЕНЦЕ, честит празник и у вас! Да ти е живо и здраво момчето, да расте смело и добро, за ваша радост!
НАЗДРАВЕеееееее! Нищо, че някои празници са отминали. Нали в приказките се казва така - три дни яли, пили и се веселили.  Simple Smile
Върнахме се в понеделник на 2.07. Трафикът беше доста рехав, само дето имаше отново много камиони. Прибрахме се, оправих багажа и сега при мен нищо ЕнтИресно - пазар, торби, тенджери, тави, печка, мивка, маса, ври, кипи, слава Богу не гори  Mr. Green, дядо, щерка и чавета, опразниха всички тенджерета. hahaha Joy
Бих си поговорила още с всяка една от вас, но чаветата дават зор да излизаме навън. Поне да ви спомена с най-топли чувства. Прегръщам ви ВАЛЕНЦЕ, ВИО, ЛЕЙДИ, ДЖЕЙМИ, ПЛАМИ. Hug Hug Hug Hug Hug
ПП ПЛАМИ, поздравления за успешната учебна година на дъщеричката ти. Ние студентките трябва да се подкрепяме Joy
ВАЛЕ, честито и тук. Поздравявам Мими за добрия избор! Ние от 22 гимназия не сме случайни Wink
Виж целия пост
# 577
mariat жива и здрава да е девойката !
vio колко бързо минава времето Simple Smile 1 клас Simple Smile
Flo 51 ти успешно свърши с изпитите, а аз се помотвам и съм пак до под крушата
Скрит текст:
това нещо дето се нарича методика на обучението ... най не го обичам Аз хубаво два три дни съм седнала и сериозно чета и пиша , обаче се съмнявам до септември дали ще намеря някой да ме препита и започвам да се притеснявам.Утре вече трябва са се свържа с университета , ама това след работа .
Някой питаш -децата са ваканция аз не знам кога ще излизам отпуска следващата седмица се очертава да не е .То не само аз всички сме така.
Виж целия пост
# 578
Добро утро!

Виж целия пост
# 579
Добро утро момичета!
Вчера имах шантав ден и за това на патерици, но от сърце пожелавам много здраве в къщата на Писе, а на Мария - добре дошла в клуба на тинейджърите! Ти изглеждаш великолепно, а децата са слънчица Kissing Heart

Виж целия пост
# 580
Добро утро!
Охоооо, днес редиците са почнали да се запълват! Само така!
Виж целия пост
# 581
Мария как мина РД? Още ли си бясна за боядисването?
Виж целия пост
# 582
Добро утро!
Изпратих шефа и сега докато не пристигнат, място няма да си намеря.
Виж целия пост
# 583
Мако познато ми е Kissing Heart Трябва да свикваме.... и децата имат нужда да са малко без нас.
Виж целия пост
# 584
Знам, обаче в последно време имам уплах от пътища и съвсем няма да съм спокойна докато не пристигнат.
Сутринта на автогарата едно пиле точно на главата ме цвъкна. Ще си пусна тото Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия