Домакини 65/ Работата си е работа, но трябва и нещо полезно да се свърши

  • 64 288
  • 736
# 585
Добро утро и от мен! Днес си е типичен летен ден и това ми харесва. Вече имам и уговорени срещи.Stuck Out Tongue Winking Eye

Мария - да се чуди човек коя е щерката и коя е майката! Браво, страхотни сте!:kissing_heart:

Ма ко - всичко ще е наред!

И докато напиша три реда, навън притъмня... аман. Аз дъжд и там си имам, ама-ха!
Виж целия пост
# 586
Мария как мина РД? Още ли си бясна за боядисването?
О, Лейди, напълно съм го забравила вече! Всички партита ги пиша успешни и с много хубави емоции!
Ма ко, леко на душата да ти е по време на пътуването! Задължително да се похвалиш след тотото. От давна не си се хвалила с награда!
Мацки, трия снимките!
Виж целия пост
# 587
Добър ден момичета прекрасни!
Днес спах до по-късно и сега ми е едно мудно.... Трябва да ходим с Кратун до пощата да пусне картичка, обаче кучето се е скрило на сянка и не иска да си слага намордника Laughing
Мария душичка си ти Kissing Heart
Ма ко как са почиващите?
Смърфи ти поне на мусони си свикнала Laughing На мен дъжда никога не ми е пречил, с изключение на потопените улици когато бях с любимата ми малка количка....
Тук дъжд няма, само върла жега!
В крайна сметка кучето категорично отказа разходка и тръгвам с колата - поща, танци, басейн и надвечер ще се прибера....
Усмихнат ден ви желая!
Виж целия пост
# 588
А, добър ден и от мен!
Виж целия пост
# 589
Прибрах се сред вълна от народно веселие - кръчмите пеят и танцуват Laughing отиват на полуфинала!!!!
Виж целия пост
# 590
Добро утро!

Времето е ужасно, а без шефа е пълна скука. В прогнозата при тях времето е по-добре, дано са прави. Вчера издържахме да не им досаждаме по телефона.
Имам дребни задачи днес, дано не ме вали много.
Гушки на всички и се обаждайте Hug
Виж целия пост
# 591
Тук съм. Пека скумрия за обяд и усмърдявам етажа.
Виж целия пост
# 592
И аз съм тук. Последна седмица преди отпуската и преди ваканцията на децата (от детската градина де). Дъждовно и мрачно е, и познайте на кой му се спи...прозяяяявввввв....
Виж целия пост
# 593
Добро утро!
При нас започна great yorkshire show. Току що изпратих мм и Кратун/специално освободен от училище/. Миналата година ходихме без него, защото не знаехме, че можело да го освободят.
https://www.google.co.uk/search?q=great+yorkshire+show&sourc … =1297&bih=642
Виж целия пост
# 594
Привет!
Калинче, много е интересно това изложение, още миналата година ме впечатли. Дано сте изкарали добре. И пак искам снимки на странни животни

Дават го да се оправя времето, дано, че ни удави. Грее слънце днес, защото имам задачи.
Ще ходя да се сплитам днес, та ще отиде половината ден в салона. После трябва да отида до офиса да пусна една полица и после имам уговорка за заведение. На мъжа ми ще му кажа на коя страница от готварската книга му е вечерята, че няма да имам време да готвя днес. Joy Ще си реши въпроса по друг начин де, ама негова си работа.

Хубав ден на всички Hug
Виж целия пост
# 595
Давам идея за руло от тиквички, ако не сте правили. Разкошно е!
А, добър ден и от мен!
Виж целия пост
# 596
Добър ден от мен момичета!
Вчера имахме драма - заради мача отложиха тренировката по карате и Кратун вика срещу англичаните Laughing
Мако снимките ги прави сина и не стават много за гледане. Те животните не са странни - просто са някакви си породи, дето ние не ги знаем - всички животни са със супер-дупер сертификати и се правят сделки за генен материал. Това е най-голямото фермерско излижение. Бика на нашия приятел за поредна година обра наградите в неговата си категория - те са специална порода за месо, а пък на малкия му внук кравата малко пощуря при "дефилето" и имаше леко родео Laughing Иначе там има щандове и на преработвателите - мм и сина са с нови колани, накупихме си сирена и мед. Много загледах едни ботуши - вземат ти мярка по крака, ръчна изработка, от перфектна кожа, обаче £600 ме отказаха Laughing
Скрит текст:
Кратун вече неще француза, а фермерка и да си гледат готове - сиреч кози LaughingLaughingLaughing
Усмихнат ден ви желая!
Виж целия пост
# 597
Поне с фермерката ще му е по-лесно Joy

Кънти ми главата и съм махмурлия. Ужас, не ми се беше случвало отдавна. Лягам си
Виж целия пост
# 598
Боядисвам. Пак. Ама помагам на ММ, не е нещо по етажа.
Виж целия пост
# 599
Хахахаааа, Ма ко, що така? Отпусна ли му края, я се похвали Champagne Cocktail Wine Glass
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия