Модни консултации -33

  • 86 013
  • 747
# 165
С уговорката, че зависи от дрехите и дали сребристата лента е много блестяща, може с почти всичко.
https://www.zara.com/pt/en/vinyl-tote-bag-p13152304.html?v1=5442038&v2=819022
https://www.zara.com/pt/en/fabric-maxi-tote-bag-p12032304.html?v … 567&v2=819022
https://www.zara.com/pt/en/rigid-handle-tote-bag-p11040304.html? … 726&v2=819022
https://www.zara.com/pt/en/crochet-tote-bag-p06585001.html?v1=62 … 060&v2=819022
Виж целия пост
# 166

Веднага си ги представих с по- тъмно кафява или тъмно зелена чанта. 
Виж целия пост
# 167
Сандалите на Graceland, от по-предната страница са невероятно удобни, като балеринки са, за разлика от подобните с дебел ток, които имам, като показаните от Гери. Така че нито дебелината, нито височината са важни, а самата изработка
Виж целия пост
# 168
Здравейте,
Моля за помощ - къде мога да намеря качествени бели и черни мъжки тишърти, да стават и за сако.
Съжалявам, ако не съм съвсем по темата ...
Виж целия пост
# 169
Здравейте,
Моля за помощ - къде мога да намеря качествени бели и черни мъжки тишърти, да стават и за сако.
Съжалявам, ако не съм съвсем по темата ...
H&M, Zara  Grinning
Виж целия пост
# 170
Том Тейлър също. По две са в пакет. Има с остро и обло деколте. 30 лв е цената. Черни и бели само. Твърде добро качество.
Виж целия пост
# 171
...... H&M, Zara  Grinning
Не намерих, но благодаря много за препоръката
Редактирам - а в Том Тейлър бяха с щампи. Благодаря и на теб!
Виж целия пост
# 172

Тук има

http://m.asos.com/asos/asos-3-pack-t-shirt-in-white-black-grey-m … ;totalstyles=5481
Виж целия пост
# 173
Труден въпрос това с класическата бяла мъжка тениска.
Отвреме навреме, ако се уцели в Марлборо има хубави, но няма в постоянния асортимент.
В магазините на Скини има в пакет по 2 на hally hansen, цена 50-60лв, но качеството е разочарование, и трикото е прекалено плътно. Български съм купувала, евтини са и добро качество, докато не ги забравя в някое бяло пране на висока температура и се подкъсят - в магазините за бельо се продават. И Декатлон - много прилични за цената си.
Виж целия пост
# 174
Мъжки базови бели тишърти, от хубаво трико и добре ушити, последно взех от FD, на D&G.
MM ги ползва под кежуъл ризи и сако. Bowtie

Скрит текст:



Виж целия пост
# 175
момичета, тъп въпрос но се налага... Grinning
поръчките от асос на какъв адрес пристигат /в пощата или някъде другаде/ и какъв адрес пишете когато правите поръчка?
Виж целия пост
# 176
момичета, тъп въпрос но се налага... Grinning
поръчките от асос на какъв адрес пристигат /в пощата или някъде другаде/ и какъв адрес пишете когато правите поръчка?

Идват на адрес с DHL.
Виж целия пост
# 177
Относно тишъртите, в спортните магазини? Спорт депо?
Виж целия пост
# 178
Благодаря на всички момичета, които се включиха за тишъртите!
Както винаги сте страхотни!
Виж целия пост
# 179
Аз да попитам как бихте комбинирали тъмно син панталон на ситно бяло райе?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия