Звездни компромати- 361 част

  • 102 950
  • 741
# 105
 Това би трябвало да е Кристина Агилера
https://www.instagram.com/p/BiKNqL7lCIU/
Зейнеп
https://www.instagram.com/p/BiKO8ODgNEb/
Роси Иванова
https://www.instagram.com/p/BiHTgmQFyeB/
Виж целия пост
# 106
Роси защо с такава шапка в клуб?
Виж целия пост
# 107
Кристина тук си прилича повече от на онези снимки за някакво списание.
Виж целия пост
# 108
От профила на Карамазов, постер на "Спанак с картофи":
https://www.instagram.com/p/BiJXSXwnNhJ/?taken-by=v.karamazov
Пак той:
https://www.instagram.com/p/BiEV3hlHKgW/?taken-by=v.karamazov
Сам Смит (не бих го познала!):
https://www.instagram.com/p/BiJ2SS7gqUp/?taken-by=samsmithworld

Виж целия пост
# 109
Дали са се разделили със Захари Бахаров или е временно влизането на Геро на неговото място?
Виж целия пост
# 110
Разделили са се.
Виж целия пост
# 111
Жалко, бяха култово трио 😍
Виж целия пост
# 112
Дали са се разделили със Захари Бахаров или е временно влизането на Геро на неговото място?

Според някакво жълто издание нещо са се скарали и Захари се е отделил, затова не се появяват никъде заедно вече.
Виж целия пост
# 113
Хм, само да ги загрозява по снимки, много хубаво, че се е отделил Бахаровия. Но, и Карамазов нещо се сплеска такъв, не ми е толкова хубав като преди.

Виж целия пост
# 114
Аз съм ги гледала, когато бяха с Бахаров, но определено Геро ми е по-симпатичен.
Виж целия пост
# 115
И по-талантлив.
Виж целия пост
# 116
Мегз може и толкова да е, засичала съм я в куриерски офис, та я поогледах, бие на анорексия.

Дара не ми харесва нито като глас, нито визуално. Това, че е постоянно на екстази преди участия, е друг въпрос.

А това откъде го знаеш, че е на екстази? Не се заяждам, питам само.
Виж целия пост
# 117
Едни красиви Порша  де Роси и Елън Дедженеръс
Скрит текст:
Виж целия пост
# 118
Добре, чета по случая с ударената патрулка от Стъки как едва ли не полицаите са го заблудили, че се движат. Пък видиш ли ти, били спряли. Това не му е първото нарушение за превишена скорост и той щял да си понесе отговорността, като заплати акта ooooh! Сам си казва какво трябва да му се случи, ами ако се налага да остане без книжка за по-дълго - какво!?
Ейй, трябва да се кара съвестно от всички, като това важи и за богати, известни, звездни и други вип български особи.
Трудно ли е да се осъзнае, че и в джип може да се загине и че парите и връзките с властта няма да ти помогнат, ако ти си в тежко състояние!? Това го казвам по принцип, а не за конкретния Стъки. Всеки трябва да се замисли...
Виж целия пост
# 119
Днес съм си вкъщи по случайност и си пуснах телевизора, което ми се случва рядко. На Стефан на Гала тембъра е толкова дразнещ, ще е отличен за спортен коментатор. А глупостите, които говори с идеята, че са забавни шеги, нямат равни. Толкова е смущаващо присъствието му в това предаване. А Гала днес е хубава. Отива и прическата и тези очила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия