Аз съм почти сто процента сигурна, че има такива твърдящи, че са медиуми, които си вярват. Те измамници ли са и какво да им се забрани? Че и маса народ им вярва също. Ако да - по какъв критерий да се забранява? То хубаво и правилно да се забранят някои практики изобщо или пък само от лица без съответната квалификация, но къде ще е границата? Щото да не излезе, че примерно трябва да се забранят и хомеопатите, че и билкарите може би според някои? Много народ ще изреве тогава, че го лишават от избрания начин на лечение. По същия начин не са малко и тези, които искрено вярват в лечение с "енергии". Та кажете кое не е трябвало да се позволява.
Мошениците, които и сами не си вярват, са отделно. Първо подлежи обаче на доказване, че не си вярват. Второ - техният род, както писах, не изчезва, докато има будали.
-----
Коя е голата по плажа, Папазова ли?