Особено ако всичко се развива много бързо и е установено вече, че ракът е в напреднал стадий...
Що се отнася до чувството на вина - много, ама наистина много хора го изпитват години след това, а някои може би и до края на живота си, че не са направили всичко възможно за своите близки - казвам ви го от наблюдение. И то в случаи, когато е пределно ясно, че от тях нищо не е зависело и че никой нищо повече не е можел да направи. Но хората се питат - ами дали направихме консултация и лечение при най-добрите, ами защо нямах пари да заминем в еди коя си западна клиника, или пак ако човекът е имал и по принцип емоционални проблеми със съответния билзък... абе голям тормоз може да е за някои вината след това, особено пък ако става дума и за дете.
Особено ако всичко се развива много бързо и е установено вече, че ракът е в напреднал стадий...
Що се отнася до чувството на вина - много, ама наистина много хора го изпитват години след това, а някои може би и до края на живота си, че не са направили всичко възможно за своите близки - казвам ви го от наблюдение. И то в случаи, когато е пределно ясно, че от тях нищо не е зависело и че никой нищо повече не е можел да направи. Но хората се питат - ами дали направихме консултация и лечение при най-добрите, ами защо нямах пари да заминем в еди коя си западна клиника, или пак ако човекът е имал и по принцип емоционални проблеми със съответния билзък... абе голям тормоз може да е за някои вината след това, особено пък ако става дума и за дете.
Препоръчани теми