Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №17

  • 71 781
  • 742
# 90
Утре съм на преглед. Пия Но шпа и бус
колизин 3х2, но пак си се усещат болки. Да утре ще поговоря с доктора. Отново благодаря момичетаа Heart Eyes
.
Виж целия пост
# 91
brezeida, кой лекар преглежда в събота в Селена? Никога не съм имала насрочен преглед за уикенда Simple Smile
Виж целия пост
# 92
При д-р Минев съм ходила събота и неделя, когато се е налага. За други не знам, сигурно има и други, които да преглеждат сигурно.
Виж целия пост
# 93
Ясно, благодаря ти, исках информативно да знам Simple Smile иначе аз съм ходила само по спешност при дежурен или за фетална морфология - включително и утре ще съм на фетална Simple Smile :*
Виж целия пост
# 94
Здравейте !Чхг 200 на 12 ден след трансфер на две три дневни ембриончета как ви се струва?И още нещо:Казаха ми да запиша час за след 10 дни,но свободен има за след 12 дни дали два дни са проблем?Иначе съм при Минев,първи опит ми е.
Виж целия пост
# 95
Емилия, честито, резултатът ти е положителен, стойностите са доста високи, което е супер Simple Smile след 10тина дни трябва да отидеш на преглед, за да видят точицата/точиците, по-рано вероятно няма да ги видят и прегледът ще е излишен Simple Smile на 12тия ден не би трябвало да е проблем изобщо Simple Smile Честито още веднъж Simple Smile
Виж целия пост
# 96
Crowned ,мерси за бързия отговор.Просто съм такава паника ,граничеща с лудосттта ,че не знам.Направо не мога да се понасям.Blush
Виж целия пост
# 97
Напълно те разбирам и мога да те подготвя, че това няма да премине след прегледа. Мога да те посъветвам да си намериш нещо, което да те разсейва поне малко, защото ще изпаткаш Simple Smile Аз лично съм в болнични  от деня на трансфера - 02.11 и спрях да се филмирам постоянно чак, когато започнахме ремонт и изскочиха още куп неща за мислене...не че не изпадам в състояния на паника, просто е една идея по-малко Simple Smile Пожелавам ти успех на прегледа, опитай да не мислиш глупости до тогава и ако нещо те притеснява - пиши Simple Smile
Виж целия пост
# 98
Емилия, честито!
Виж целия пост
# 99
А дали да го повторя утре (теста беше вчера) ,защото от клиниката казаха че няма нужда,ама нали съм малко паника та се чудя ConfusedИначе нямам абсолютно никаккви оплаквания след шести ден от трансфера всичко отшумя.Нямала съм кървене,зацапване,а уринарния отчете на девети ден.
Виж целия пост
# 100
При толкова категричен резултат и на мен ми казаха, че няма нужда от повтаряне, но ако наистина се филмираш, направи още един, за да видиш как се удвоява, 20лв е, не е милиони. Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Здравейте !Чхг 200 на 12 ден след трансфер на две три дневни ембриончета как ви се струва?И още нещо:Казаха ми да запиша час за след 10 дни,но свободен има за след 12 дни дали два дни са проблем?Иначе съм при Минев,първи опит ми е.

Първо честито 🤗
Леко бременеене, и до финал!
И ако толкова държиш на ден 10ти , може да отидеш рано , рано Simple Smile тогава няма часове, вика ги по реда на пристигане "която е първа да влиза " 😉
Виж целия пост
# 102
Здравейте, момичета. Бях днес на преглед при д-р Минев. Видя един плоден сак, но ми каза утре да повторя ЧХГ теста. Каза, че рано съм отишла, но той ми беше определил тази дата. Рано било, но каза, че ще отсъства- не разбрах от кога до кога. Притесних се, че трябва да повтарям теста и нищо не питах.
Виж целия пост
# 103
А нали имаше изписан хориомон 5000, няма ли да окаже влияние на чхг резултата?
Виж целия пост
# 104
За това ще направя теста утре, защото за 48 часа трябвало да се е изчистил. Последната инжекция беше в сряда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия