Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 112 372
  • 737
# 165
Ще плажувам, но ние пътуваме с кемпер и не плажуваме на места с хора. А и голяма част от времето ми на слънце е докато сме с каяка в морето. Само мъжът ми ще ме вижда с отоци. А той е прекрасен, приема ме всякак.
Еее, радвам ти се много и за кемпера, и за каяка, и за мъжа!
Дай Боже всекиму! Или поне на тези, които заслужават 😬
Виж целия пост
# 166
Като една от причините е, че ако филърът се постави в назолабиалната бръчка - при мимиката той ще се избута от двете страни на бръчката и тя пак ще се вдълбае, но ще е и подплатена отстрани с филър и по-видима.

При мен се получи точно това, но само с едната бръчка - тя си беше по-дълбока и в нея беше поставен 2/3 от филъра (Juvederm). За месец и половина около 70% от него вече се е резорбирало, но още след първите 2 седмици ми се стори, че от едната страна се е изместил отстрани - бръчката не е никак дълбока, но наистина изглежда по-видима точно както си описала. Толкова свикнах да се гледам без тези досадни гънки, а буквално виждам как се стопява филъра с всеки изминат ден. Мисля да направя ново попълване до 1 месец, но с друг продукт, така че има да чета доста теми назад.
Виж целия пост
# 167
Проблемът не е толкова в продукта, а в схемата на поставяне. И друг филър да се постави, поради мимиката - пак ще се избута. Затова се поставя и на няколко места в опр. точки по т.нар. MD кодове. Идеята е бузата да се изтегли нагоре към слепоочието и не само. Консултирай се и с друг лекар Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Като го слагаха на майка й правиха "бодчета" да се избегне този дефект.
Виж целия пост
# 169
Вчера правих мезотерапия и имам синина с оток точно под окото.
Взимам арника монтана хапченца, мажа лицето обилно с Цикапласт и вчера слагах лед. Нещо друго да ме посъветвате да направя? Утре имам абитуриент и съм доста притеснена как ще изглежда.Ще съм много благодарна за съветите! Hug
Виж целия пост
# 170
Вчера правих мезотерапия и имам синина с оток точно под окото.
Взимам арника монтана хапченца, мажа лицето обилно с Цикапласт и вчера слагах лед. Нещо друго да ме посъветвате да направя? Утре имам абитуриент и съм доста притеснена как ще изглежда.Ще съм много благодарна за съветите! Hug

За жалост до утре едва ли ще се оправи каквото и да слагаш. Препоръчвам ти солиден коректор.
Виж целия пост
# 171
Отокът вероятно ще поспадне до утре. С какъв продукт беше мезотерапията? Можете да се допитате и до лекаря, който я е правил. Аз бих прилагала и Лиотон Simple Smile
Виж целия пост
# 172
Някой ползвал ли е био филъри за устни, които рекламират?
Виж целия пост
# 173
 Chicci, alena, благодаря за бързото включване! Hug
Терапията ми я правиха с френски продукт с хиалуронова киселина и витамини, вкарани с накрайник с 9 игли. Каза ми марката на продукта, но не запомних и забравих да взема стикера. Беше ужасно болезнено, а мога да търпя болка.
Ще си взема лиотон гел и ще се надявам гримът да замаскира. Simple Smile Вината е моя, че не  направих терапията по-рано. Tired
Виж целия пост
# 174
Идвам да се отчета.

Набодоха ми шкембето. Препаратът бе само едни Bodyfirm.
След 2 седмици ще продължим с друг препарат.

Болка нямаше, даже на моменти не усещах кога влиза иглата.

Надявам се да съм доволна.
Виж целия пост
# 175
Идвам да се отчета.

Набодоха ми шкембето. Препаратът бе само едни Bodyfirm.
След 2 седмици ще продължим с друг препарат.

Болка нямаше, даже на моменти не усещах кога влиза иглата.

Надявам се да съм доволна.

Честито! Ще чакам още отзиви. Какво ти излезе като цена?
Виж целия пост
# 176
400 лева.
2 флакона използва.
Следващия път препаратът ще е Celluform, пак 2 флакона и ще е по-евтино.
Виж целия пост
# 177
Здравейте момичета. Ще съм благодарна да ме насочите за бързо оттърване от целулит . само с LPG не става. Забелязах и бридж имам и то доста го забелязвам последно време. вярно вече съм 40+ нооо искам да изглеждам добре за плажа .Може би мезотерапия или не знам
Виж целия пост
# 178
Идвам да се отчета.

Набодоха ми шкембето. Препаратът бе само едни Bodyfirm.
След 2 седмици ще продължим с друг препарат.

Болка нямаше, даже на моменти не усещах кога влиза иглата.

Надявам се да съм доволна.

Честито Simple Smile Разгледах го сега - съдържа силиций и сте избегнали добавяне на Конжонктил Simple Smile Супер Simple Smile И дренира! Радвам се, че не е било болезнено Simple Smile Приятна почивка!
Виж целия пост
# 179
Като една от причините е, че ако филърът се постави в назолабиалната бръчка - при мимиката той ще се избута от двете страни на бръчката и тя пак ще се вдълбае, но ще е и подплатена отстрани с филър и по-видима.

При мен се получи точно това, но само с едната бръчка - тя си беше по-дълбока и в нея беше поставен 2/3 от филъра (Juvederm). За месец и половина около 70% от него вече се е резорбирало, но още след първите 2 седмици ми се стори, че от едната страна се е изместил отстрани - бръчката не е никак дълбока, но наистина изглежда по-видима точно както си описала. Толкова свикнах да се гледам без тези досадни гънки, а буквално виждам как се стопява филъра с всеки изминат ден. Мисля да направя ново попълване до 1 месец, но с друг продукт, така че има да чета доста теми назад.
  Здравейте красиви моми4ета ,вярвам 4е е така ,защото сте жени грижещи се за себе си  ! Има ли филър , който издържа поне 6 месеца ? Вярно ли е 4е след преминаване на действието му бръ4ките са по - дълбоки и трябва да се поставя по- голяма доза ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия