Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 112 381
  • 737
# 465
Здравейте красавици Simple Smile
Искам да ви помоля да ми препоръчате добри доктори, дерматолози и тн. в София за поставяне на хиалуронов филър в устните.

Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Gery.1985, най добре направи консултация и на двете места и се довери на личната си преценка. Двете места са доста различни, като концепция, отношение ... Едното луксозно, мащабно, другото по-кокетно и бутиково .. Дали боли мезото - зависи от това с какъв продукт се прави, а и от инд. праг на болка. При инжекционни процедури на лице - аз съм била обезболявана винаги, и не ме е боляло. Други хора си ги боли въпреки това.
Виж целия пост
# 467
Интересувам се от филъри в брадичката ,някой слагал ли е ? Много ще съм благодарна и ако ме ориентирате за клиника , видях,че в Derma act предлагат такава процедура ,  дали имате озии за лекарите там? bouquet
Виж целия пост
# 468
Навсякъде ще ти сложат. Избери си клиника и се консултирай.
Виж целия пост
# 469
Здравейте дами,
Имам въпрос относно стриите след поставяне на гръдни импланти.
След 4 месеца ми предстои операция и искам да попитам някоя от Вас наясно ли е какви са предпоставките за получаване на стрии след операцията и има ли как да го предотвратя? Някоя има ли опит? А ако случайно се появят как може да се премахнат?
Виж целия пост
# 470
Някой правил ли си е безигленото ултразвуково влагане на хиалурон в устните ? Отзиви ?
Виж целия пост
# 471
По добре не си давай парите на вятъра.Според мен това е пълна измишльотина..
Виж целия пост
# 472
Скрит текст:
След 6дни ми е часа, чакам за него от 1месец, и вчера ми изби херпес.. Започнах да се мажа с Ацикловир. Според вас дали до събота ще ми е минало.. Много ще ме е яд ако трябва да си отменям часа.. Но с моя късмет..

Би трябвало да мине, но е хубаво сега да се обадиш на лекарката, да уточните ситуацията - може да препоръча още нещо. 
Дори да препоръча отлагане - предполагам ще те вмести  графика скоро - без да чакаш дълго Simple Smile Аз за себе си бих предпочела сигурността, макар и с цената на малко отлагане Simple Smile



Здравейте момичета! Бях направила нова тема, но поради някаква причина ми я изтриха (не съм много наясно със форума за 2ри път пиша) та имам въпрос на някоя от вас предстои ли и операция за уголемяване на бюста или претърпяла ли е вече такава? Да сподели мнение за хирурга, за имплантите, за крайния резултат. Защото аз бях на консултация при д-р Стоянов за октомври месец ми е операцията(чакам вече почти 1 година) и му казах, че искам големи гърди и поръчахме кръгли импланти на макган 470сс ултра висок профил, но от толкова много чакане само го мисля и се чудя дали избрах правилнте импланти? Не знам какъв ще в крайния резултат и това ме побърква... Показах му какво искам да се получи, но дали се е съобразил с желанието ми? Някоя от Вас има ли опит с него и с начина му на работа? Притеснявам се дали няма да са ми малки и да не ме удовлетворява резултата. Висока съм 162см 52кг подгръдна обиколка 75см

Аз съм близо до твоите размери - малко по-висока съм и малко по-слаба, но със същата гр. обиколка. Сложихме 375 Ментор кръгли. Можеше повече, ако нямах разстояние между гърдите, и това е съществен фактор - определя площта, на която се разполагат имплантите. На мен твоите ми се виждат фрапантно големи и ще са наистина много видими. Ще са и по-високо към шията. Виж в таблиците - точните размери на имплантите - има диаметър на основата. Изрежи кръгчета с такъв диаметър и ги лепни с тиксо върху себе си - от мамиларната гънка нагоре - виж  колко високи ще ти дойдат - до къде ще се качат.  Според височината на профила - предвиди колко напред ще дойдат и ако имаш и своя тъкан ... - съвсем още по ..... Аз ако те видя - мога да си го представя, както и доктора ... Ти самата дали ще можеш при тези обяснения ... Вероятно се е съобразил с желанието ти да са много големи и видими. Моите в момента - са ми съразмерни - ако пожелая - с дрехи - мога да ги скрия, както и да бъдат видими, което за мен е приемливо.

Здравей, аз търсих таблиците в интернет, но не можах да ги намеря.

Макган имат много голямо разнообразие от модели - с параметри на различни точки. Ако не знаеш кой точно сте избрали (освен обема) - попитай док, при него има таблици с размерите - точно на продуктите, с които работи.

Изглеждат така - като в този файл - в началото са анатомичните - по-назад кръглите - кубици, диаметър, проекция ... http://garylross.com/pdf-guides/inamed-mcghan-implant-catalogue.pdf?x47829

Виж целия пост
# 473
Аз правих безиглено влагане на хилаурон,ей така на майтап докато бях на друга процедура. Два пъти правих има моментален хубав ефект,но за ден два Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Аз правих безиглено влагане на хилаурон,ей така на майтап докато бях на друга процедура. Два пъти правих има моментален хубав ефект,но за ден два Simple Smile
то работи но принципа на натрупването ... препоръчват 4-6 процедури ... аз преди няколко дни бях на безплатна демо процедура
Виж целия пост
# 475
здравейте искам да попитам дали някой си е правил хиалуруонов мезолифт и дали си заслужава Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Здравейте дами,
Имам въпрос относно стриите след поставяне на гръдни импланти.
След 4 месеца ми предстои операция и искам да попитам някоя от Вас наясно ли е какви са предпоставките за получаване на стрии след операцията и има ли как да го предотвратя? Някоя има ли опит? А ако случайно се появят как може да се премахнат?
Ако ти слага Натреле ( моите са такива) ето ти таблица http://www.neomed.cz/estetika/natrelle/sizes-en/select2

Не съм имала проблем със стрии, пък и не съм мазала нещо специално за тях. Само белезите.
Виж целия пост
# 477
Скрит текст:
След 6дни ми е часа, чакам за него от 1месец, и вчера ми изби херпес.. Започнах да се мажа с Ацикловир. Според вас дали до събота ще ми е минало.. Много ще ме е яд ако трябва да си отменям часа.. Но с моя късмет..

Би трябвало да мине, но е хубаво сега да се обадиш на лекарката, да уточните ситуацията - може да препоръча още нещо. 
Дори да препоръча отлагане - предполагам ще те вмести  графика скоро - без да чакаш дълго Simple Smile Аз за себе си бих предпочела сигурността, макар и с цената на малко отлагане Simple Smile



Здравейте момичета! Бях направила нова тема, но поради някаква причина ми я изтриха (не съм много наясно със форума за 2ри път пиша) та имам въпрос на някоя от вас предстои ли и операция за уголемяване на бюста или претърпяла ли е вече такава? Да сподели мнение за хирурга, за имплантите, за крайния резултат. Защото аз бях на консултация при д-р Стоянов за октомври месец ми е операцията(чакам вече почти 1 година) и му казах, че искам големи гърди и поръчахме кръгли импланти на макган 470сс ултра висок профил, но от толкова много чакане само го мисля и се чудя дали избрах правилнте импланти? Не знам какъв ще в крайния резултат и това ме побърква... Показах му какво искам да се получи, но дали се е съобразил с желанието ми? Някоя от Вас има ли опит с него и с начина му на работа? Притеснявам се дали няма да са ми малки и да не ме удовлетворява резултата. Висока съм 162см 52кг подгръдна обиколка 75см

Аз съм близо до твоите размери - малко по-висока съм и малко по-слаба, но със същата гр. обиколка. Сложихме 375 Ментор кръгли. Можеше повече, ако нямах разстояние между гърдите, и това е съществен фактор - определя площта, на която се разполагат имплантите. На мен твоите ми се виждат фрапантно големи и ще са наистина много видими. Ще са и по-високо към шията. Виж в таблиците - точните размери на имплантите - има диаметър на основата. Изрежи кръгчета с такъв диаметър и ги лепни с тиксо върху себе си - от мамиларната гънка нагоре - виж  колко високи ще ти дойдат - до къде ще се качат.  Според височината на профила - предвиди колко напред ще дойдат и ако имаш и своя тъкан ... - съвсем още по ..... Аз ако те видя - мога да си го представя, както и доктора ... Ти самата дали ще можеш при тези обяснения ... Вероятно се е съобразил с желанието ти да са много големи и видими. Моите в момента - са ми съразмерни - ако пожелая - с дрехи - мога да ги скрия, както и да бъдат видими, което за мен е приемливо.

Здравей, аз търсих таблиците в интернет, но не можах да ги намеря.

Макган имат много голямо разнообразие от модели - с параметри на различни точки. Ако не знаеш кой точно сте избрали (освен обема) - попитай док, при него има таблици с размерите - точно на продуктите, с които работи.

Изглеждат така - като в този файл - в началото са анатомичните - по-назад кръглите - кубици, диаметър, проекция ... http://garylross.com/pdf-guides/inamed-mcghan-implant-catalogue.pdf?x47829


Ами нещо пак не го намирам... знам че е макган кръгъл уштра висок профил 470сс и някакви буквички TRX това какво означава?
Виж целия пост
# 478
Вероятно е това:



За най-точна информация - попитай лекаря Simple Smile
Виж целия пост
# 479
Вероятно е това:



За най-точна информация - попитай лекаря Simple Smile
Да да да точно това беше. Спомням си че беше нещо 12.5 и около 6 проекия. Мерси многоо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия