Априлски бебета 2018

  • 56 862
  • 739
# 435
Слажихме имунзацийките. Сега дебна дя наблюдавам реакции.
Стискам палци всичко да е наред, ние също отиваме и съм притеснена.

За кърменето през нощта, ставаме веднъж, но задължително седнали до легълцето и премествам веднага като се унесе. Правя го точно за да не свиква в нашето легло, пък и ме е страх легнала, още не съм пробвала.
Виж целия пост
# 436
Слажихме имунзацийките. Сега дебна дя наблюдавам реакции.
Стискам палци всичко да е наред, ние също отиваме и съм притеснена.

За кърменето през нощта, ставаме веднъж, но задължително седнали до легълцето и премествам веднага като се унесе. Правя го точно за да не свиква в нашето легло, пък и ме е страх легнала, още не съм пробвала.
Еее разбира се, щом е само едно кърмене, разбираемо е, че ставаш Simple Smile аз го кърмя през около 2-3 часа....
Виж целия пост
# 437
Здравейте момичета! Днес сложихме ваксината за 3-тия месец. Две боцкания имахме - във всяко краче по едно и втори прием на ротавирусната ваксина. Плака много, но пък засега е доста спокойна, усмихната и спи. Предния път мрънка много, явно беше доста зор... Ще видим как ще е по-нататък.
Как се спасявате в жегите сега? Пускате ли климатици или не? Разбира се не говоря да духа директно в бебетата, а да охлажда самото помещение. Ние пускаме когато бебето е извън стаята, ако е много жега съм измислила приспособление за да закътам местенцето в креватчето Simple Smile
Виж целия пост
# 438
Ние в понеделник сме на ваксините на третия месец. Климатици на охлаждане не пускам. Едно лято пусках и докарах на каката ангина. От тогава само за отопление го ползваме.
Виж целия пост
# 439
На нас ни слажиха сямо две ваксинки а ротавирусната другата седмица.
Сега се наблюдаваме, сменяме кулпача на 2 часа.
Аз не харесвам хомеопатията, но педиатърката изписа две шуслерови соли за два приема и аз ги давам.
Виж целия пост
# 440
И аз не пускам климатик. Засега е добре на отворен прозорец.
Ако го пускам, няма да е директно в неговата стая, а от другата и на отворени врати.
И в колата е едно чудене... Пускам го - става студено, увеличи градусите - става топло.
Виж целия пост
# 441
От прегряване бебетата вдигат температура и обриви, за това гледам да е дабре охладена около бебе.
Сега следим зя температура след имунизяциите.
Виж целия пост
# 442
И аз не пускам климатик. Засега е добре на отворен прозорец.
Ако го пускам, няма да е директно в неговата стая, а от другата и на отворени врати.
И в колата е едно чудене... Пускам го - става студено, увеличи градусите - става топло.

Аз не се поясних, че в колата пускам климатик, ама тя като се напече ме е страх да не прегрея децата и затова ...
А в колата на ММ, която ползваме за дълъг път се настройват градусите и е по лесно с климатика. Там го държим НС 24-25 градуса и се понася
Виж целия пост
# 443
И ние климатик в къщи все още не сме пускали. Но сме в къща и вътре е доста по хладно отколкото навън. Помня какъв ад беше в апартамента, на последен етаж - ужасно направо.
В колата сме с климатроник настроен на 21 градуса.
Виж целия пост
# 444
Ние не спим на отворен прозорец, става студено през нощта. Преди една седмица аз и баща му изстинахме (аз хрема, а той - хрема и възпалено гърло), защото спахме няколко вечери на отворен прозорец. За щастие малкият не се разболя и вече много внимавам, и като лягаме го затварям.
Да, прегряването е много опасно. Държа го доста разсъблечен и през деня, и през нощта. Постоянно му проверявам тила дали не е мокър.
Виж целия пост
# 445
Здраавейте дами! Аз да попитам кърмещите мамчета - как храните (в каква поза) бебковци през нощта? До сега аз го хранех седнала на спалнята и когато е готов, го вдигам да се оригне, гушкам го 5мин да се унесе и го връщам обратно в неговото си легло. Но в последно време много ми се спи през ноща след 2-3 часа и го взимам на спалнята и го храня легнала и си заспиваме там заедно. Та исках да питам при вас как е и се притеснявам да не вземе да откаже заради това да си спи в неговото легло, защото снощи не можах да го приспя там - рева 40мин храних го 2 пъти, гушках го - заспиваше, но щом го сложех в леглото му започваше да плаче отново. В момента в който го преместих да легне на спалнята се успокои и заспа. После го преместихме в леглото му, но пък както ви споделих през нощта, когато се буди да яде на мен ми се спи ужасно и нямам просто сили да го храня седнала и да чакам да се наяде за да го върна по в леглото му Sad ще съм благодарна на споделилите от вас опит.
Вече рядко ставам да кърмя през нощта, защото съм оставила бебчо сам да си определя режима, но винаги го храня седнала. През деня, когато спи е до мен на спалнята и до сега не съм имала проблем с това да не иска да си спи в леглото.
Виж целия пост
# 446
Здраавейте дами! Аз да попитам кърмещите мамчета - как храните (в каква поза) бебковци през нощта? До сега аз го хранех седнала на спалнята и когато е готов, го вдигам да се оригне, гушкам го 5мин да се унесе и го връщам обратно в неговото си легло. Но в последно време много ми се спи през ноща след 2-3 часа и го взимам на спалнята и го храня легнала и си заспиваме там заедно. Та исках да питам при вас как е и се притеснявам да не вземе да откаже заради това да си спи в неговото легло, защото снощи не можах да го приспя там - рева 40мин храних го 2 пъти, гушках го - заспиваше, но щом го сложех в леглото му започваше да плаче отново. В момента в който го преместих да легне на спалнята се успокои и заспа. После го преместихме в леглото му, но пък както ви споделих през нощта, когато се буди да яде на мен ми се спи ужасно и нямам просто сили да го храня седнала и да чакам да се наяде за да го върна по в леглото му Sad ще съм благодарна на споделилите от вас опит.
Вече рядко ставам да кърмя през нощта, защото съм оставила бебчо сам да си определя режима, но винаги го храня седнала. През деня, когато спи е до мен на спалнята и до сега не съм имала проблем с това да не иска да си спи в леглото.
Благодаря за споделения отговор! Аз също не налагам режими за момента и съм оставила малкия да води парада Simple Smile но той си иска да папка на всеки 2-4 часа както споменах и аз никога не му отказвам. Днес например нямахме проблем и сега си спи в неговото легълце. Преди малко яде и сега пак заспа. Било е явно нещо моментно може би вчера. Надявам се да нямаме такива проблеми за напред! Благодаря за отзивите! Joy
Виж целия пост
# 447
Здравейте, дали някоя от вас използва шишета на НУК,за да се консултирам нещо за бибероните?
Виж целия пост
# 448
Аз ползвам. Имам от двете серии.
Виж целия пост
# 449
И аз ползвам на Нук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия